Apie rąstinio vasarnamio statybą

Gyvenant mieste, visada kyla noras kartas nuo karto išvykti už miesto ir pasidžiaugti gamta ir ramybe. Geriausia tai padaryti, tai pasistatyti namelį sode ar nusipirkti sodybą. Tai galėtų būti ne tik Jūsų poilsio garantas, bet ir puiki verslo pradžia. Vasaros metu daugelis mėgsta vykti į kaimo turizmo sodybas arba nuomotis vasarnamius. Tad, pasistatę vasarnamį ir ėmę jį nuomoti, netrukus pastebėsite, kad Jūsų investicijos po truputį ima atsipirkti.rastiniai vasarnamiai

Tačiau, prieš pirkdami tokį svarbų pirkinį, reikia nuspręsti, kokio tipo namuką norėtumėte turėti.

Rąstiniai vasarnamiai – puikus, nebrangus ir ekologiškas pasirinkimas. Rąstiniai pastatai yra energetiškai efektyvūs, taip pat jie pašalina toksines medžiagas, o jų stilius gali būti tiek tradicinis, tiek modernus, todėl atitinka kiekvieno žmogaus stiliaus pojūčius.

Šiais laikais, kai aplinka yra tokia užteršta, žmonės nori grįžti prie senų tradicijų, todėl rąstiniai namai jiems yra tikrai prie širdies. Tokiame pastate gali būti net alergiški žmonės, nes mediena yra natūralus produktas ir teikia švarią atmosferą.

Lietuvos miškuose yra daug medienos rūšių, todėl ir rąstiniai vasarnamiai gali būti pagaminti individualiai pagal Jūsų poreikius. Pirmiausia reikėtų turėti rankose paruoštą namuko projektą ir tik tada, atsižvelgus į jo struktūrines aplinkybes, pasirinkti medžio rūšį.

Kai jau turėsite savo svajonių vasarnamį, atminkite, kad jo ilgaamžiškumas priklausys tik nuo to, kiek laiko galėsite skirti jo priežiūrai. Yra labai svarbu jį kartas nuo karto kruopščiai valyti. Taip pat padengti specialiais tepalais, kad medis atrodytų atsinaujinęs ir taip pat, kad apsaugotumėte pastatą nuo pelėsių ir vabzdžių. Tai labai svarbu gyvenant Lietuvoje, nes klimatas čia yra gana drėgnas. Priežiūrai naudokite tik aukštos kokybės produktus. Specialios dangos medienai apsaugos vasarnamį nuo lietaus, saulės spindulių poveikio ir leis pastatui kvėpuoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *