Aplinkinių spaudimas, keliamas dėl vestuvinės puokštės

Aplinkinių spaudimas, keliamas dėl vestuvinės puokštės Vestuvinės puokštės – tai tos gėlės, kurios galbūt padiktuos ir visos vestuvių šventės patalpos puošimą. Dėl to būsimos nuotakos stengiasi ieškoti tos tobulos puokštės, nes tiki, kad nuo vestuvinės puokštės priklauso visa šventė. Patarimas būsimiems jaunikiams tas, kad būtų kantrūs ir neteistų savo išrinktųjų už tai, kad iš paprastų merginų jos tapo labai smulkmeniškos perfekcionistės. Patikėkite, mieli jaunikiai, jūsų damos po vestuvių bus tokios pačios švelnios ir mielos, kokios buvo iki jums pasiperšant joms. Vestuvių karštligė kai kurioms nuotakoms susuka protą, jei jos šią progą idealizavo nuo pat vaikystė ir dabar, realybėje, o nebe svajonėse, tikisi atrasti viską, ką piešė savo mintyse.

Vestuvinės puokštės gaminimas profesionaliam floristui nėra labai didelis iššūkis, jei nuotaka bent minimaliai sugeba papasakoti kaip tą puokštę įsivaizduoja. Kokios spalvos norėtų, ar kokio dydžio puokštė tai turėtų būti. Tada pagal būsimos nuotakos pageidavimus floristas parodys puokščių pavyzdžių, kurios galbūt tiktų ir taip bus pradėtas išsamesnis pokalbis apie puokštės priderinimą prie ko daugiau, jei ne prie vestuvinės suknelės! Nuotakos neturėtų nustebti, jei floristas paprašytų parodyti vestuvinės nuotakos suknelės nuotraukos (jei suknelė perkama gatava ar nuomojama) arba eskizo (jei suknelę ketinama siūti pagal užsakymą). Neretai pagal suknelės ilgį ir stilių parenkama vestuvinės puokštės stilistika. Jei suknelė kukli ir elegantiška, tokia turi būti ir vestuvinė gėlių puokštė. Jei suknelė šaukia apie savo prabangą, modernumą, tai atitinkamai formuojama ir puokštės sudėtis. Taigi, vestuvinės puokštės – ne paprastos gėlių puokštės, kurias galima dovanoti gimtadienio proga. Vestuvinės puokštės – tai svarbus vestuvių atributas. Jei nuotaka pergyvena dėl puokštės, nesijuokite iš to, o paguoskite, nes ji jaučia didelį spaudimą iš aplinkos (tėvų, draugių, floristų, vestuvių organizatorės). Visi ją puola su savo pasiūlymais, savo idėjomis, kartais pamiršdami, jog nuotaka pati turi savo nuomonę ir tiek pasiūlymų jai nereikia, nes visiems ji neįtiks, o ir neprivalo. Juk šventė yra jos ir jos mylimojo.

Vestuvinės puokštės gaminamos tik iš rinktinių gėlių augintojų. Be to, pagrindinis reikalavimas yra tas, kad vestuvinės puokštės būtų gaminamos tik iš šviežių gėlių. Šis reikalavimas pats svarbiausias dėl to, kad visa kaltė priklausys floristui, jei vestuvinė puokštė praras savo grožį nuvysdama vestuvių dieną… Nuotaka ir jaunikis tai galėtų priimti tik kaip nelaimės ženklą, jei yra prisiklausę kokių nors prietarų. Tuo tarpu šiuolaikiškiems žmonėms vestuvinės puokštės yra tik gėlių puokštė, kuri turi gražiai atrodyti nuotraukose, o ne puokštė, kuri nulemtų santuokos sėkmę. Šių dienų jaunavedžiai jau šiaip ar taip nebešvenčia tradicinių vestuvių ir ne į bažnyčią eina tuoktis vis mažiau žmonių. Pakanka civilinės santuokos, šventinės fotosesijos, pačios šventės ir povestuvinės kelionės. Štai toks minimalus vestuvių scenarijus šiandien yra priimtinas. Tikėjimą galima išpažinti be bažnyčios, nes Dievas yra visur ir jis ir taip mato jaunavedžius ir laimina meilę, nes pats Dievas yra Meilė. Nebereikia ir piršlių, nes piršlybos taip nesureikšminamos… greičiau bus sušoktas flashmob‘as ir priklaupta ant kelio, žinant, kad nuotaka tikrai pasakys taip, kadangi jau seniai su savo išrinktuoju kertu gyvena. O  nuotakos tėvų jų dukros rankos ne prašoma… Labiau priimta tapo jaunikio ir nuotakos tėvams tiesiog pranešti apie būsimas vestuves, nes visi vieni kitus jau pažįsta ir nebenori tų „senoviškų formulumų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *