Ar įmanoma sutaupyti, perkant ofiso baldus?

ofiso baldaiAtėjus metui pirkti naujus ofiso baldus, neretas verslininkas pradeda mąstyti, kur juos įsigyti, kokius juos pirkti, kad būtų galima gauti ne tik kokybiškus baldus, bet ir visai neblogai sutaupyti. Ofiso baldai yra reikalingi kiekvienam padoresniam ofisui, juk kaip kitaip darbuotojai galės gerai dirbti? Verta paminėti ir tai, kad ofiso baldai tai yra ne tik darbinis stalas ir kėdė, bet ir įvairios lentynos, stovimi kompiuterio staleliai, kavos staleliai, sofutės ir visa kita.

Kai jau esate įsigiję ar išsinuomoję patalpas savo ofiso verslui, pirmiausiai juk visada galvojate apie ofiso baldus. Kad Jūsų pasirinkimas nenueitų veltui, verta gerai pagalvoti, kokie ofiso baldai gali padėti Jums sutaupyti savo finansinį biudžetą.

Visi verslininkai, o ypač smulkiojo verslo atstovai visada ieško būdų, kaip kuo daugiau sutaupyti, nes pradžioje verslo pelnas pas juos nėra itin akivaizdus ir didelis. Vienas esminių būdų, kuris gali padėti sutaupyti pinigus, perkant ofiso baldus – tai kainų lyginimas pas skirtingus tiekėjus ir pardavėjus. Taip pat yra verta pasinaudoti ir šiais patarimais:

  1. Susikurkite normalų planą. Neskubėkite pirkti pačio pirmo darbo stalo, ar kėdės, kurį pamatėte ant vitrinos (nepaisant to, kad, pavyzdžiui, Jus suviliojo nedidelė kaina). Visada reikia pamąstyti, apgalvoti ir galų gale savo pačių galvose turėti „nusipiešus“ vaizdą, kokie biure bus ofiso baldai. Jei įsigysite, kad ir pigų stalą gana greitai, gali atsitikti taip, kad po kelių dienų suprasite, kad jis visiškai netinka bendrame Jūsų ofiso erdvės kontekste, tada iš karto aišku viena – pinigai į balą, o nusipirktojo stalo dar ir nėra kur padėti. Žodžiu, vienos bėdos. Geriau jau ramiai prisėskite, susikurkite tam tikrą planą, pagalvokite, kokie Jūsų biuro poreikiai, tai yra, koks Jūsų verslo pobūdis (ar dirbat daugiau su klientais, kuriuos tenka priiminėti pas save, ar tiesiog sėdite prie savo kompiuterių?). Nepamirškite pasitarti su visais savo darbuotojais. Nepatikėsite, bet kartais geriausios idėjos atsiranda netikėtai ir kolektyviniame sprendime. Atsižvelkite į tai, kad baldus reikia nupirkti ne tik esamiems darbuotojams, bet ir turėti 1-2 ekstra baldus, jei kartais tektų staiga priimti kažką naują.
  2. Ieškokite ofiso baldų pardavėju internete, laikraščiuose, pasiklausinėkite kitų savo draugų – galbūt jie žino, kokią nors baldų parduotuvę, kurio įsigijo ne tik labai gerus ofiso baldus, bet dar ir sutaupė? Lyginkite kainas ir netrukus pastebėsite ir nustebsite, kaip jos gali kardinaliai skirtis.
  3. Kai rinksitės biuro baldus nuolat galvokite apie tai, ar jie yra patogūs. Kad ofiso baldai būtų komfortiški – yra pagrindinė Jūsų užduotis. Tik nuo jos priklausys, ar Jūsų darbuotojai bus patenkinti ir ar nenukris jų darbo produktyvumas.
  4. Jei nusprendėte įsigyti baldus internetu, išsiaiškinkite tokias smulkmenas, kaip, ar kainuoja atvežimas. Iš tiesų tą patį galima pasakyti ir apie ofiso baldus, perkamus iš parduotuvių. Juk juos lygiai taip pat reikia kažkaip parsigabenti ir susimontuoti. Sužinokite, ar tokios paslaugos kainuoja papildomai, ar ne. Jei kainuoja iš karto sumuokite galutinę sumą ir tik tada mąstykite, ar apsimoka, ar ne.
  5. Galite pagalvoti ir apie restauruotų baldų įsigijimą. Pastebėta, kad tokių baldų pardavimai pastaruoju metu pakilo. Tokie baldai irgi turi garantiją, todėl galite nesijaudinti.
  6. Neleiskite, kad ofiso baldų įsigijimas taptų Jums dideliu galvos skausmu. Pirkite be nervų ir nepamirškite paprašyti nuolaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *