Ar plastikiniai langai sutaupo Jūsų pinigus?

Galbūt iš pradžių plastikiniai langaiskamba keistai, bet tinkamai pasirinkta langų rūšis tikrai gali padėti Jums sutaupyti pinigų. Vieni iš tokių langų yra – plastikiniai. Jei gyvenate Vilniuje – paieškokite interneto paieškos svetainėse įmonių, su raktiniu žodžiu – langai Vilniuje. Konsultantai Jums suteiks daug naudingos informacijos, bet kad nesijaustumėte visiškai „žali“ pasiskaitykite šiek tiek apie plastikinių langų teikiamus privalumus.

 

Kokie yra plastikiniai langai?

Plastikiniai langai – tai toks langų tipas, kurio rėmas yra pagamintas iš PVC (polivinilchlorido). Plastikiniams langams yra naudojama standi polivinilchlorido forma, todėl tokie langai yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Langai iš PVC nepūva, nerūdija, nesideformuoja ir niekaip kitaip su laiku nepablogėja. Tereikia juos kartas nuo karto nuvalyti. Plastikiniai langai puikiai išsilaiko, net ir esant pačioms atšiauriausioms klimato sąlygoms. Gaisro atveju tokie langai irgi yra gana atsparūs. Kalbant apie išvaizdą plastikiniai langai atrodo panašiai kaip dažyta mediena. Juos galima stiklinti vieno, dviem arba trimis stiklo sluoksniais.

 

Kodėl plastikiniai langai taupo Jūsų pinigus?       

Visų pirma, plastikinių langams nereikia reguliaraus perdažymo (kaip kad mediniams), todėl pirmiausia yra sutaupomi pinigai, skirti techninei priežiūrai. Vieninteliai priežiūrai leidžiami pinigai – tai valikliai, kuriais kartas nuo karto reikia valyti stiklus ir rėmus.

Antra, plastikiniai langai yra ilgalaikiai, todėl vieną kartą investavę, galėsite labai ilgai džiaugtis jais, nes neprireiks langų keitimo. Plastikinių langų garantija – virš 30 metų.

Vis dėlto didžiausią Jūsų pinigų sutaupymą lemia mažesnis energijos suvartojimas namuose. Suvartodami mažiau energijos – mokate mažesnes sąskaitas už šildymą. Iš visų langų tipų geriausiai energiją padeda sutaupyti būtent plastikiniai langai. Jų rėmas yra pagamintas taip, kad iš išorės neįleidžia nei karčio nei šalčio. Plastikiniai langai yra labai sandarūs, todėl ir namų šiluma neišeina lauk. Todėl žiemos metu sutaupysite šildymo kaštus, o vasarą – kondicionavimo išlaidas. Jei dar pasirinksite langus su dvigubais stiklais – tuomet sutaupysite sąskaitas net 50-80 procentų.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *