Armatūra gali baūti naudojama įvairiose srityse

armaturaNepakeičiamu visų kanalizacijų arba kitų statybinių darbų elementas yra armatūra. Armatūra statybų sferoje yra naudojama kaip nepakeičiama betono gaminių dalis. Betoniniai blokai, sienelės, pertvaros negali būti pagaminamos be armatūros.

Armatūra, tai yra apvalus plienas, kuris turi lygų ir periodišką profilį. Armatūra taip pat būna pačių įvairiausių diametrų, o tai veikia jos storį, svorį ir kainą. Pradedant nuo 8 milimetrų ir baigiant 30 milimetrais. Armatūra pagal gaminimo technologijas yra skirstoma į: karštus ir šaltus strypus, pagal profilį į lygius ir reljefinius. Armatūros kainos yra labai įvairios ir jos priklauso nuo diametrų.

Armatūra yra naudojama gaminant betonines konstrukcijas su padidėjusiomis fizinėmis charakteristikomis. Skirstymas yra vykdomas pagal keturis principus:

  • Tai yra gamybos technologija. Gali būti strypų arba vielų;
  • Tvirtinimo metodas. Terminis apdorojimas arba šaltasis grūdinimas;
  • Pagal nurodytą skerspjūvį. Tai yra lygaus arba periodiško profilio. Periodiško profilio armatūra padidina sukibimo lygį su betonu;
  • Naudojimo būdas betono konstrukcijose. Prieš tai įtempiama arba neįtempiama.

Armatūra yra gaminama iš anglies plieno įprasto arba geresnės kokybės. Armatūros yra klasifikuojamos pagal fizines metalo gamybos charakteristikas, profilio rūšį ir skersmenį. Juk labai sudėtinga surasti nors vienas statybas, kuriose nebūtų naudojama armatūra. Ši produkcija yra naudojama įvairiose srityse, su jų pagalba galima projektuoti mechanizmus, taip pat padeda atlikti įvairius kitus darbus. Armatūrų rūšių yra labai daug, tačiau tai kokią jums reikia pasirinkti priklauso nuo to kokius darbus jūs ketinate atlikti. Pačios populiariausios armatūros: tai yra statybinė armatūra, kuri yra naudojama statant karkasus. Taip pat yra vamzdynams skirta armatūra, kuri yra montuojama ant vamzdžių, agregatų ir kitų analogiškų gaminių. Santechninė armatūra, be jos negalės išsiversti nei vienas gyvenamasis namas. Be to, yra laidų armatūra, tai yra kabelių surišimui skirtos dalys. Šiais laikais jūs galite įsigyti pačių įvairiausių rūšių armatūras, kurios yra kokybiškos ir pasitarnaus jums įvairiose veiklos sferose. Tai nebrangi, tačiau kokybiška armatūra, tai jau yra labai senai įrodyta ir nevertėtų tuo abejoti.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *