Baseinai ir lauko kubilai – Jūsų poilsiui

kubilaiJei turite nuosavą namą arba sodybą, ko gero, jau seniai svarstote įsigyti baseiną arba lauko kubilą savo kieme. Vanduo – mūsų gyvybės šaltinis ir kūno atgaiva, tad tokia poilsio forma ne tik atpalaiduoja, bet ir iš esmės pagerina sveikata.

Kai vasaros metu džiaugiamės saulėtais orais, reikia nepamiršti, kad perkaisti yra pavojinga. Todėl baseinai Jūsų namuose padeda ištverti didelius karščius ir atgaivina. Didžiausias baseinų privalumas yra tas, kad jie gali būti gaminami ir parduodami pačių įvairiausių išmatavimų. Yra galimybė juos įleisti į žemę. Jei kieme erdvės netrūksta ir Jūsų neriboja finansai yra verta statytis didelį baseiną, kuriame bus galima ne tik pasėdėti vandenyje, bet ir paplaukioti. Plaukiojimas – tai sportas, kuriuo gali užsiimti kiekvienas ir kuris nereikalauja tiek daug fizinės ištvermės. Plaukimas stiprina kiekvieną kūno raumenį ir gerina laikyseną.

Galima rinktis ir mažesnius baseinus, kuriuose bus galima tiesiog atsipalaidavus sėdėti keliese, karštą vasaros dieną. Tik šiuo atveju būtų verta, kad baseinai būtų įrengti su specialiomis masažinėmis srovėmis.

Kalbant apie šaltąjį metų sezoną – nepakeičiama pramoga yra lauko kubilai. Jie taip pat dažnai naudojami ir vasarą, nes temperatūrą galima reguliuoti patiems. Dažniausia temperatūra – 390 C. Ši temperatūra yra rekomenduojama gydytojų.

Kubilai suteikia ir daugybę kitų, su sveikata susijusių, privalumų. Jie mažina stresą, ramina ir gerina miego kokybę. Masažinės srovės, purkštukai ir raminanti šiluma sumažina įtampą, todėl galime geriau išsimiegoti. Atlikti tyrimai rodo, kad pakanka praleisti vos 15 minučių karštame kubile 90 minučių prieš miegą ir miego kokybė jau bus geresnė, nei įprastai.

Maudymasis kubile gerina kraujotaką, spaudimą ir grūdina kūną. Taip pat skatina nervinius impulsus, kurie stiprina imuninę sistemą.

Jei sportuojate ar turite problemų su sąnariais – maudynės kubile yra būtinas ritualas Jums.

Jūs visada turite galimybę pasikonsultuoti su baseinų ir kubilų gamintojais ir tiekėjais, jei yra sunku nuspręsti, kokį produktą pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *