Batutai padeda išskleisti sparnus

Būdami vaikais ir nežinodami tikslios ribos tarp realybės ir fantazijos dažnai pasvajodavome, kad mokame skraidyti. Tik vėliaus supratome, kad neesame tokie jau dideli angeliukai ir sparnų neturime… Per daug nenusiminėme, nes augdami prisigalvojome tokių pramogų, kurioms nebūtina fantazija. Taip palaispsniui artėjome prie suaugusiųjų pasaulėžiūros. Taigi, sparnų neturime, bet vis tiek skraidome. Lėktuvais? Taip, beabejo, kaip ir parasparniais ir kitais prietaisais… Tik jie ne vieninteliai padeda pakilti nuo žemės. Batutai – štai kas yra atsakymas į jūsų „maldas“, kai taip norisi atsiplėšti nuo žemės paviršiaus.batutai

 

Batutai yra tokie linksmi ir tuo pačiu neutralūs amžiaus kategorijoje… Jei su barbėmis ir mašinų modeliukais nustojama žaisti gana anktsti, dar neprasidėjus paauglystei, tai batutai gali būti naudojami ir suaugusio žmogaus. Nesmerks dėl to visuomenė, niekas nesijuoks, nes batutai – puiki laisvalaikio praleidimo priemonė. Ant jų gali strakalioti it vaikai ir per 40 metų ribą perkopę žmonės. Batutai leidžia pasijusti taip, tarsi vėl būtųmėte vaikai, kurie nebijo ištiesti ranka į šonus ir pasakyti, kad gali skristi. To sakyti ir nebūtina garsiai. Svarbiausia yra atsipalaiduoti ir pakilti nors trumpam virš kasdienybės. Didelio dydžio batutai kuo puikiausiai atlaiko suaugusio žmogaus svorį ir net ne vieno žmogaus vienu metu. Vadinasi, batutu iš karto gali džiaugtis bent jau 2-3 žmonės. Tai reiškia, graži nedidelė šeima arba po kelis draugus pakaitomis, jei tai koks didesnis susiėjimas. Taigi pragrindinė idėja yra ta, kad batutai – nuostabi pramoga visai kompanijai. Žinoma, kas nenori daug klegesio, juoko, tai mėgaujasi batutu būdami vieni. O kodėl ir ne? Svarbu, kad žmogus ne prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano sėdi, o leidžia laiką gryname ore ir dar pakankamai aktyviai. Negalvokite, kad batutas, tai sportas. Tikriausiai batutai niekada nebus pavadinti treniruokliais ar pan., bet ant jų šokinėjant tikrai galima fiziškai pavargti ir tai yra gerai. Gerai tiems, kas darbe dirba sėdimą darbą, o namuose visą laisvalaikį nenori prasėdėti ant sofos. Labai pagirtina tai, kad ne visi propaguoja pasyvų poilsį, tokį kaip miegojimas ar knygų skaitymas.

 

Vis kalbame apie tai, kaip batutai naudojami suaugusiųjų, bet nepamirškime ir mažųjų. Jei batutas suaugusiems jums yra nereikalingas, ar jei kieme nėra daug vietos, tam yra vaikiški batutai. Jie ne mažiau smagūs vaikams nei didieji batutai, tik vaikiški yra pigesni. Pigesni ne dėl prastesnės kokybės, nes kokybė nuo dydžio nepriklauso, o va kaina nuo dydžio priklauso, nes skiriasi pagaminimui sunaudotų žaliavų kiekis ir pagaminimo sudėtingumas. Kita vertus, susdėtingumas gal ir neturi čia įtakos, nes neretai mažesnius daiktus yra sunkiau pagaminti nei didelius.

 

Kaip atrodo batutai?

 

Dažniausiai jūsų kieme batutai neaatkreips daug dėmesio, nes jie nėra ryškių spalvų. Populiariausios spalvos turbūt tamsiai mėlyna, juoda arba šių dviejų spalvų derinys.

 

Kokia yra batutų priežiūra?

 

Jau turėjote suprasti, kad batutai naudojami kieme, po atviru dangumi. Tad iš karto kyla klausimas kaip juos prižiūrėti? Ar krituliai jiems kenkia? O saulės kaitra? Pasak daugelio gamintojų batutai saulės karščio nebijo, lietaus taip pat. Nepaisant to, žiemą batuto po atviru dangumi geriau nepalikti dėl sniego ir ledo. Sniegas per visą žiemą iškrenta ne kartą ir ne du, tad, kaupiasi ant plokšio paviršiaus. Vadinasi, yra grėsmė, kad batutai gali imti ir suplyšti. Venkite to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *