stogo danga

„Borga“ – kiekvieno stogo danga

Stogų dangomis prekiaujanti „Borga“ siūlo įvairius plieninius profiliuotus lakštus šlaitiniams stogams. Visi profiliuoti ir lygūs plieno lakštai yra padengti ilgaamžėmis ir itin atspariomis atmosferos poveikiui organinėmis dangomis. Išsamiau apie šias stogų dangas:

Borga Elegant – ilgaamžės plieninės stogo dangos, naudojamos naujų bei renovuojamų namų stogams, kurių lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, todėl stogas tampa sandarus ir patrauklus. Stogų dangų lakšto persidengimo kraštas gaminamas taip, kad montavimo metu lapas neprarastų nustatyto kampo karnizo skardai. Šios stogo dangos yra ekonomiškos, reikiamo ilgio, todėl visuomet tinkamai priglunda lakštai, galimos bet kokios spalvos, greitai ir lengvai montuojamos.

Borga Classic – danga, kuri net ir bėgant metams išlieka stilinga. Dėl savo formos paprastumo ir klasikinės išvaizdos šios stogo dangos tinka įvairių stilių namams. Dažnai naudojamos senamiesčiuose ar kituose architektūrinio paveldo objektuose, kur svarbu išlaikyti autentišką stilistiką, idealiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl šios stogų dangos yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga stilinga, greitai, bei paprastai montuojama ir nebrangi stogo danga.

Borga BPD 18 – tai trapecinio profiliavimo plieno stogo dangos, kurias dėl didesnio dengiamo pločio (1080 mm) daugelyje situacijų yra naudoti ekonomiškiau nei kitus, alternatyvius, 20 mm aukščio trapecinius profiliuotus lakštus. Dažniausiai šios stogų dangos yra naudojamos pramoniniams arba žemės ūkio pastatams dengti.

Borga Ekonomi – tai populiariausia trapecinio profilio plieninė danga. Šios stogų dangos dažniausiai naudojamos ten, kur  apkrova nėra lemiamas faktorius, nes nereikalauja sudėtingos laikančios konstrukcijos. Puikiai tinka objektams, kurių karkasas yra medinis, pavyzdžiui, daugumai ūkinių pastatų žemės ūkyje, ją galima naudoti tiek stogams, tiek ir fasadams dengti. Tiekiama reikiamo ilgio lapais, kad atliekų liktų kuo mažiau, o darbas būtų kuo spartesnis.

Borga Super 40 – tai banguota plieninė stogo danga, kurios patvarumas ir naudojimo galimybės yra žymiai didesnės negu daugumos panašių stogo dangų. Naudojama ten, kur reikalinga danga, atlaikanti dideles apkrovas. Taip pat šios plieninės stogų dangos naudojamos dengiant pramonės pastatų stogus ar net fasadų apdailai.

Borga TR 45 – tai trapecinio profilio plieninė stogo danga, naudojama vietose, kur apkrova stogo dangai yra didelė, o atstumai tarp atramų, esant tipinei apkrovai, yra nuo 1,5 iki 2,5m. Tinka ir dideliems pramoniniams objektams, ir nedideliems žemės ūkio statiniams.

Borga TR 128 plieninės stogo dangos dažniausiai naudojamos pramoninės paskirties pastatams dengti, kai nenaudojamos  Z tipo sijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *