Butai pajūryje – tai svajonė, kuri gali išsipildyti

butai pajūryjeApie gyvenimą prie jūros turbūt svajoja tas, kas labai retai mato jūrą. Daryčiau prielaidą, kad tie, kas gyvena Klaipėdoje, Palangoje, pajūrį vertina mažiau ir tai yra visiškai logiška, nes tai, ką matome kasdien, mums atrodo taip įprasta, kad nebepastebime esamo grožio, kurį kiti tik sapnuose mato. Butai pajūryje vis dėl to yra daugelio norų sąraše, nes didžioji Lietuvos dalis juk apsupta sausuma.

Butai pajūryje – išskirtinė vieta gyventi, nes juos projektuodama įmonė „Nuova“ atsižvelgė į visus žmogui būtinus dalykus. Tiek į vietą, kuri buvo parinkta daugiabučių statybai, tiek į tai, kaip jie įrengti iš vidaus. Butai pajūryje turi puikų erdvės išplanavimą ir yra arduodami su visiškai pabaigta namų apdaila. Daug dėmesio skirta ir namų aplinkai, kuri yra sutvarkyta. Namai statomi gamtos apsuptyje, o jūra galima rasti vos už penkių šimtų metrų. Vietiniams tai nieko ypatingo, o visiems kitiems skamba nuostabiai. Butai pajūryje yra naujos statybos, todėl galite būti tikri, kad jie bus ekonomiški. Šildymo darbai buvo atlikti be priekaištų, todėl ir šildymo kainos bus minimalios. Statybai naudotos kokybiškos medžiagos, todėl namai bus ilgaamžiai. Nauji gyventojai kol kas dar turi galimybę pasirinkti norimą butą pageidaujamame aukšte, tačiau butai pajūryje tokiuose kompleksuose greitai graibstomi. Ir ne veltui! Niekam ne paslaptis, kad su laiku viskas sensta ir tai daro įtaką kainos mažėjimui, bet turėkite omenyje, kad vien dėl savo vietos prie jūros butai pajūryje turės didelę paklausą. Vadinasi, jei kada panorėsite išsikraustyti ir pakeisti gyvenamąją vietą, butas pajūryje vis tiek turės labai gerą kainą jūsų atžvilgiu ir jūsų investicija nenukentės.

Daugelis žmonių savo svajones ir palieka tik svajonėmis, nes nesiima idėjų paversti veiksmais. Kodėl taip yra? Todėl, kad žmonės bijo sėkmės. Pasiekę vieną tikslą ne visi lengvai susikuria naują, o žmogui svarbus ne tiek tikslas, o pati siekiamybė, procesas. Tai patiria ir butai pajūryje. Tuoj paaiškinsiu. Standartinis lietuvis verčiau sugalvos šimtą priežasčių, dėl ko jo svajonė negali išsipildyti, ras daugybę kliūčių, užuot ėmęs ir pabandęs savo galimybes išbandyti iš tikrųjų. Kai žmogus svajonė butai pajūryje, jis save įtikinės, kad tokius gali įsigyti tik turtuoliai, kad geriau gyventi sostinėje, nes žmonės ten gauna didesnius atlyginimus. Tokie pasiteisinimai sau yra yr laužti iš piršto, nes nekilnojamojo turto rinka rodo, kad nauji butai pajūryje yra labai panašiomis kainomis kaip ir nauji butai kitame didmiestyje. Taip, Vilniuje atlyginimai aukštesni, bet juk ir pragyvenimas ten žymiai brangesnis. Vadinasi, butai pajūryje yra visiškai įprastas pirkinys, svarbiausia yra tik suderinti norus su galimybėmis. Jei galite sau leisti nusipirkti naują butą Kaune, o svajojete gyventi pajūryje, tai kodėl atsisakote savo svajonės? Gyvenkite pušų apsuptyje, klausykitės kas dieną jūros ošimo, bėgiokite paplūdimiu ir mėgaukitės gyvenimu kurortiniame mieste, kuris nėra pergrūstas turistų. Nauji butai pajūryje statomi atokiau nuo miesto šurmulio, todėl jūsų ramybės niekas nedrums nei dieną, nei naktį. Galėsite pamiršti mašinų eismo garsus, kurių taip nemėgstate gyvendami prie judrios gatvės. Jei patys vairuojate automobilį, turėkite omenyje, kad butai pajūryje statomi šalia įrengiant ir automobilių stovėjimo aikštelę. Aikštelės turi automatinį pakeliamą barjerą, o jums tai turėtų būti aktualu, kadangi tai garantuos laisvų vietų buvimą. Pašaliniai neturės galimybės statytis automobilio jūsų kieme, nes neturės nuotolinio valdymo pulto.

Sprendimas, žinoma, priklauso tik Jums, o mes tik sakome tai, ką galbūt pamiršote: SVAJONĖS PILDOSI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *