Dienos stovykla Vilniuje – žaismingos anglų k. pamokos

dienos stovykla vilniujeKai kuriems vaikams sunku susikaupti per kalbų pamokas, jei jie labiau linkę į tiksliuosius mokslus. O dar jeigu jie mokosi klasėse, sudarytose iš daugiau nei 15 mokinių, tai gerų rezultatų tokiems vaikams pasiekti sunku. Mokytojas neturi galimybės skirti labai daug laiko kiekvienam mokiniui asmeniškai, nes vaikų yra daug. Dėl to tėvai ir ieško kitų būdų kaip savo vaikus išmokyti anglų kalbos taip, kad mokymasis kuo labiau būtų panašus į malonumą, o ne į priverstinį dalyką.

Alternatyva mokyklai vasaros sezonu kartais būna korepetitoriai. Dažniausiai tai studentai ar vyresnių klasių mokiniai. Deja, nauda ne visada didelė iš to, kadangi šie jauni žmonės neturi pedagoginių žinių ir mokymasis su jais „sausas“.interaktyvesnis ir kokybiškesnis mokymąsis nei su korepetitoriais gali būti tik samdantis privatų mokytoją arba kreipiantis į dienos stovyklą Vilniuje. Toje stovykloje galima pasirinkti mokymosi trukmę, patogų lankymo tvarkaraštį, kuris vaiko neišvargintų ir leistų jam susidraugauti su anglų kalba. Dienos stovykla Vilniuje turi tokius dėstytojus, kurie žinias vaikams perteikia per žaidimus ir bendravimą, naudojantis multimedija, video ir kitais būdais. Vaikų grupės stovykloje yra nedidelės 4-8 vaikai. Tai yra efektyviausias būdas dėstytojui daug bendrauti su savo grupės nariais. Intensyvus bendravimas duoda galimybę vaikus gerai pažinti ir mokyti juos taip, kaip būtent jiems yra įdomu. Kai vaikas moksi jausdamas susidomėjimą, o ne tai, kad yra verčiamas, jis mokosi noriai ir atsimena kur kas geriau visus naujus dalykus.

Dienos stovykla Vilniuje suteikia vaikams malonių įspūdžių, jie susiranda naujų draugų, vadinasi, gerinami ir socialiniai įgūdžiai. Naujų pažinčių užmezgimas ne visiems vaikams yra lengvas, net ir ne visiems suaugusiems jis lengvas, bet kai dienos stovykla Vilniuje sudaro mažas vaikų grupes, susidraugauti vaikams nesunku. O geriausia yra tai, kad po vasaros, grįžę į mokyklą vaikai jau ne tik bus prisiviję savo klasiokus, bet net ir juos pralenkę. Žinoma, jei stovyklą lankė daugiau nei kartą per savaitę. Lankymo tvarkaraštis, jame sudėliotas pamokų skaičius, pasiekimams daro didelę įtaką. Žinoma, nuo pamokų skaičiaus priklauso tai, kiek kainuoja dienos stovykla Vilniuje jūsų vaikui. Tik ar verta čia taupyti? Juk stengiatės dėl SAVO VAIKO. Pagalvokite apie tai, kaip jis jaučiasi mokykloje, kur jo klasiokai moka daugiau nei jis… Vaikai kartais būna tikrai žiaurūs: užgauliojimai, šaipymąsis, prasivardžiavimai… Nesistebėkite, jei vieną dieną jūsų vaikas nebenorės eiti į mokyklą. Jei nesiimsite priemonių, tai tikrai anksčiau ar vėliau sulauksite protestų iš vaiko. Tik nepulkite jo barti, verčiau išsiaiškinkite priežastį to nenoro eiti į mokyklą ir išspręskite problemos šaltinį užuot baudę vaiką už tai, su kuo jis susidoroti nepajėgia. Jis – tik vaikas ir jūsų pareiga jam padėti visais gyvenimo atvejais, nes jūs jo tėvai.

Kalbų kursai vaikams, kur jie mokomi anglų kalbos pagrindų, nuo šiol internete vis dažniau vadinami dienos stovykla Vilniuje. Kodėl tai vadinama stovykla? Turbūt todėl, kad tie kursai neprimena tradicinio pobūdžio anglų kalbų pamokėlių. Kalbos stovykloje jos gyvos, žaismingos, be to, čia yra ir daugiau vaikų, todėl tai neprimena darbo su korepetitoriumi. Norime informuoti, kad vaikams dienos stovykla Vilniuje duoda naujos patirties ir naujų žinių. Be to, norime paskatinti tėvus, kad šie vaikams suteiktų kokybišką mokymąsi. Ką išmoksta vaikai šioje stovykloje, tas tikrai jiems yra naudinga kasdieniame gyvenime, todėl dienos stovykla Vilniuje yra praktiška!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *