Du puikūs būdai atnaujinti langų dekorą

roletai diena naktisŠiais laikais daugelis jau nebesirenka įprastai – užuolaidomis dengti savo langų. Šiuolaikinis žmogus ieško naujų būdų, kurie teiktų ne tik grožį, bet ir vertingas funkcijas. Dėl šios priežasties šiuo metu yra labai dažnai pasirenkami roletai arba žaliuzės.

Roletų pasirinkimas yra išties nemažas: nuo klasikinių horizontalių, iki vertikalių. Taip pat galima rinktis ir pačias įvairiausias jų funkcijas: vieni iš jų yra sukurti taip, kad geriau sugertų karštį, kiti – gali specialiai reguliuoti šviesos srautą. Pasirinkimas džiugina ne tik dydžiais ar spalvomis, bet ir išskirtiniais sprendimais, pavyzdžiui, gana populiarus pasirinkimas yra foto roletai, kurių dėka galima patiems išsirinkti specialius paveiksliukus ant roleto ar netgi savo nuotraukas. Tačiau, kol kas, susipažinkite su šiuo nauju langų dekoro būdu – roletai diena naktis:

Šie roletai buvo specialiai sukurti tam, kad būtų galima patogiau ir efektyviau reguliuoti šviesą iš lauko ir savo privatumą nuo pašalinių žmonių gatvėje. Roleto audinys susideda iš permatomų ir nepermatomų horizontalių juostų, kurios prasilenkdamos viena su kita sukuria skirtingą šviesos srautą. Nepermatomas matinis audinys suteikia privatumą, o permatomas matinis – leidžia atitinkami įleisti daugiau arba mažiau šviesos. Dėl tokio efekto, roletai ir yra pavadinti diena naktis. Pagrindinis jų privalumas tas, kad nereikia turėti dvigubo laikiklio – čia pakanka vienos grandinėlės, kurios pagalba roletai yra paprastai reguliuojami.

 

Beje, vasaros metu nereikėtų apsiriboti vien tik roletais. Vertėtų įsidiegti ir tinklelius nuo vabzdžių. Nėra nieko nesmagiau, kaip naktimis įkyriai zyziantys ir neduodantys miegoti uodai. Tinkleliai nuo vabzdžių yra puikus pasirinkimas, nes:

  1. Palaiko natūralią ventiliaciją, bet nepraleidžia nei vieno vabzdžio į namus, todėl Jūs liekate apsaugotas nuo bemiegių naktų ir nemalonių įkandimų.
  2. Sulaiko lapus, ar kitokias lauko šiukšles.
  3. Padeda sumažinti kondicionavimo išlaidas, nes vėdintis galite natūraliai, be jokių kondicionierių.
  4. Yra galimybė rinktis pačias įvairiausias spalvas.
  5. Lengva įsidiegti, o šaltuoju metų laiku – paprasta nusiimti.
  6. Kai kuriais atvejais, kai tinklas yra dedamas tiesiai ant lango stiklo, yra sumažinamas poreikis dažnai valyti langus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *