Ekologiškai švarūs paklotai

Paklotai

Paklotai  dažniausiai yra naudojami norint apsaugoti lovą, patalynę.  Jos gali būti naudojamos, kai yra prižiūrimi gulintys ligoniai, kai yra atliekamos medicininės ir  kosmetinės procedūros, taip pat jos yra  naudojamos atliekant masažą.  Šie paklotai yra labai minkšti, nesukelia jokio odos sudirgimo, jie yra  tvirti, taip pat pasižymi  puikiomis sugėrimo ir drėgmę garinančiomis savybėmis.  Apatinėje pakloto dalyje yra  laminuota polietileninė plėvelė, tai atitinkamai neleidžia pratekėti  skysčiams ir taip pat  neleidžia išsitepti lovą. Yra užtikrinama maksimali drėgmės pratekėjimo apsauga. Šie paklotai pasižymi puikiomis charakteristikomis , tai yra puiki kokybė ir taip pat  aukštas tvirtumas.  Yra naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios užtikrina  aukštą patogumo lygį ir taip pat neleidžia  atsirasti odos sudirgimams.paklotai-abri-soft-60-cmx90-cm-25-vnt

Paklotai pasižymi šiomis charakteristikomis:

Paklotai puikiai tinka lovos apsaugai;

Iš abiejų pusių  yra bortai, kurie užtikrina  apsaugą  nuo pratekėjimo;

Apatinis apsaugos  sluoksnis, tai yra polietileno plėvelė, kuri neleidžia tekėti skysčiui;

Viršutinis sluoksnis yra pagamintas iš celiuliozės, kuri yra  minkšta ir  taip pat ją  yra malonu liesti;

Be to, šie paklotai yra labai tvirti.

Paklotai yra skirti  suaugusių priežiūrai ir taip pat norit suteikti papildomą apsaugą  lovai ir patalynei.  Tokiu būdu yra užtikrinama papildoma apsauga lovai.  Šie paklotai yra naudojami, kai yra atliekamos medicininės ir higieninės  procedūros.  Tai yra tarsi sugerianti paklodė, kurie nesukelia jokios alergijos ir  taip pat tai yra ekologiškai švarūs gaminiai, kurie  padeda lengviau prižiūrėti gulinčius ligonius.  Be to,  tokie paklotai gali būti naudojami, kai yra prižiūrimi naujagimiai ir vaikai iki 2 metų, taip pat kai yra atliekamos įvairios medicininės procedūros. Visi šie paklotai  pasižymi aukštu drėgmės sugėrimo lygiu ir padės kur kas geriau prižiūrėti ligonius.  Taip pat  jie yra labai pralaidūs orui ir oda yra labai lengvai vėdinama.  Šios paklodės yra  sudarytos iš daugybės sluoksnių ir taip pat efektyviai sugeria  skysčius ir patikimai  juos sulaiko  viduje.  Paklotai suteikia  specialią apsaugą nuo skysčių pratekėjimo  ant lovos paviršiaus.   Taip pat sugeria kvapus ir taip pat neleidžia kvapas išplisti patalpoje.   Be to, šie paklotai neleis  įvykti odos sudirgimui, nesukelia jokių alerginių reakcijų žmonėms, kurių oda yra labai jautri.
Paklotai pasižymi unikaliomis savybėmis, taip pat yra paklotai skirti suaugusiems. Jie yra gaminami iš  ekologiškai švarios celiuliozės ir yra sudaryti iš  vandeniui nepralaidaus  apatinio sluoksnio. Visi higieniški gaminiai yra labai minkšti ir juos yra be galo malonu liesti, jie  nesudaro pragulų, kai yra ilgai naudojami.  Jie labai paprastai žmogus užtikrins sausumo ir patogumo jausmą visą naktį.  Tai yra tinkamai apgalvota  apsaugos nuo drėgmės sistema.  Paklotai tai yra tikrai nepakeičiamas daiktas, kuris užtikrina tinkam higienos lygį.  Jų naudojimas buityje yra toks patogus, kad kai jūs jas išmėginsite vieną kartą tikriausiai  nesugebėsite sugrįžti prie daugiasluoksnių  audinių gabalų.   Tokius paklotus gamina tikrai ne vienas gamintojas. Vieni yra skirti suaugusiems, kiti yra skirti vaikams. Tačiau skirtumas tarp jų yra labai minimalus, na nebent tik ta, kad paklotai suaugusiems yra didesnis ir labiau apsaugoti. O jei jūsų namuose yra žmogus, kuris dėl savo amžiaus  arba  ligų negali  tinkamai savimi pasirūpinti, tokiu atveju paklotai yra tiesiog nepakeičiami.  Jums jų nereikės skalbti ar lyginti, kai paklotai bus naudojami namuose jie neskleis nemalonaus kvapo. Ligonis neturės pragulų  ir taip pat alerginių reakcijų. Keistis jas yra paprasta ir lengva. Be to, jų kaina yra prieinama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *