Ekologiški granuliniai katilai

granuliniai katilaiMedieną patalpų šildymui  yra naudojama jau nuo senų senovės. Dar tada, kai tik pradėjo kurtis žmonių bendruomenė, jie degindavo šakas, sudėdami jas į specialius  atvirus akmeninius židinius. Su laiku buvo sugalvoti kaminai, įvairios plytos ir kiti šildymo prietaisai, kurie leisdavo efektyviai šildyti patalpą. Ir šiais laikais patalpų šildymas naudojant medieną yra populiarus. Tačiau dabar lyderio pozicijas šildymo rinkoje užima granuliniai katilai. Šildomieji granuliniai katilai, tai yra šildymo prietaisai, kurie skirti užmiesčio namų ir viešosios paskirties pastatų šildymui, o taip pat kitų objektų šildymui.  Granulinių katilų privalumas, tai kad yra suteikiama galimybė automatizuoti šildymo procesą. Įsigijus tokį katilą jums šildymo proceso priežiūrai reikės skirti tikrai labai minimalų laiko kiekį.

Granulinių katilų privalumai:

  • Juos yra patogu naudoti;
  • Jie jums padės sutaupyti laiko;
  • Granuliniai katilai pasižymi pakankamai nedideliais gabaritais;
  • Suteikiama galimybė nustatyti arba pakeisti programinius katilo nustatymus;
  • Jie nekenkia aplinkai, kadangi neišskiria kenksmingų medžiagų;
  • Yra valdymo blokas, kuris leidžia valdyti visą procesą.

Granuliniai katilai yra sumontuoti taip, kad  naudojamas kuras sudegtu praktiškai iki galo, o tai užtikrina maksimalų šilumos grąžinimą. Granulinius katilus galima nustatyti pagal konkrečios aplinkos sąlygas, tai leidžia taupiai naudoti kurą. Todėl granulinį katilą galima užkrauti granulėmis  kartą per dvi savaites, tai priklauso nuo to kokio galingumo katilas, koks bako dydis ir žinoma koks paties katilo dydis.

UAB ,,Celsis“ įmonės katilai gali būti kūrenami tiek su mediena, tiek ir su granulėmis. Jei jūs įsigysite granulinį katilą, jūs suprasite kaip yra paprasta jį naudoti. Tereikia tik įdėti kuro  ir paspausti paleidimo mygtuką. O tai, kad pasibaigus granulėms šiuos katilus galima kūrenti malkomis juos daro dar patogesniais. Atsižvelgiant į energijos sąnaudas, jei jūs įsigysite granulinius katilus jums tai bus kur kas naudingiau, nei  tuo atveju, jei šildymui naudotumėte kitą kurą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *