Eteriniai aliejai masažams ir kvapų terapijai

eteriniai aliejaiKai gyvenimas negaili iššūkių ir esate pavargę, norisi pasilepinti. Kas galėtų būti geresnis atsipalaidavimo būdas nei masažas! O jei dar profesionalios rankytės ir eteriniai aliejai prie to prisideda, tai iš viso nėra tam lygių. Masažas – originalus atsipalaidavimo būdas. Jei manote, kad masažas nėra egzotiškas ar negali toks būti, tai turbūt esate bandę tik vienos rūšies masažą. Žinokite, kad jų yra kur kas daugiau. Masažams naudojami ne tik eteriniai aliejai, bet ir kiti papildomi dalykai, pavyzdžiui, akmenys, medus ir kiti gamtos siūlomi džiaugsmai. Svarbiausia, kad masažistas būtų patyręs ir gerai išmanytų jautrius žmogui taškus, kurie ir yra atsakingi už atsipalaidavimą. Eteriniai aliejai nėra magiški, bet jie tikrai veikia žmogų. Manoma, kad kai kurie eteriniai aliejai veikia net kaip afrodiziakai. Vieni kvapai ramina, kiti kaip tik aktyvina organizmą, treti sukelia tokį jausmą, kad organizmas išsivalė. Žmonės, kurie išbandė ne vienos rūšies masaža pasakoja patyrę įvairiausių pojūčių. Kiek tai jų fantazija, o kiek realūs dalykai, sužinosite, jei išbandysite tą patį masažą, pas tą patį meistrą, kur pasirinksiti bus tie patys eteriniai aliejai.

Žmones labai veikia jų emocinė būsena. Moterys, kurios yra jautresnės, visai nesusidoroja su stresu. Joms būtina išmokti save nuraminti, atsikratyti dirglumo ir pradėti gyventi kitokį gyvenimą, geresnį nei turi dabar. Nebloga taktika yra save raminti per pojūčius. Tai gali būti ir muzikos pasiklausymas, ir koks nors hobis (pvz., piešimas), galima veikti save kvapais. Kvapų terapija nėra naujas dalykas. Pagalvokite, kaip seniai egzistuoja smilkalai, kuriuose degino dar šventyklose. Pagalvokite, kiek moterys praleidžia laiko, kol išsirenka naujus kvepalus. Kvapus renkamės atsargiai, nes žinome, kad nuo jų dalinai priklauso mūsų nuotaika. Eteriniai aliejai gali būti kvapų terapijos dalis, nes jie garuoja ir gali aromatizuoti aplinką tuo principu. Žinome, kad yra moterų, kurioms eteriniai aliejai atstoja kvepalus. Mat būna specialių ir labai dailių kaklo papuošalų, kurie gali būti užpildyti eteriniais aliejais. Tai yra ekologiškas būdas skaniai kvepėti ir priversti save natūraliai šypsotis. Kai užuosite jums malonų kvapą, nebenorėsite raukytis, nebusite tiek dirgli kaip iki tol.

Savo atsipalaidavimo būdą turite išsirinkti patys. Mes jau pasiūlėme du: masažai ir kvapų terapija su medalionais. Ar jūsų atsipalaidavimo metodikoje dalyvaus eteriniai aliejai, jūsų pasirinkimas. Faktas yra tik tas, kad neišmokę tvarkytis su savo emocijomis ir impulsyvumu galite susigadinti savo sveikatą. Dažnas nervinimasis, įtampa ir stresas, kai negaunama poilsio, yra tikrai pavojingas. Tai gali išsekinti organizmą. Savo organizmą nuolatos turime sekti kaip ir savo būseną. Kai kurie žmonės tam net atskirus dienoraščius užsiveda. Stebint save, galima save pažinti labai gerai ir tai padeda visais gyvenimo atvejais.

Masažo, deja, vidury gatvės tikrai nelabai pasidarysi, tad sakytume, jog eteriniai aliejai geriau būtų. Mat su medalionu, į kurį pilami eteriniai aliejai galima kuo puikiausiai vaikščioti po miesta. Maža to, dar ir pasipuošus jaustis. Moterims labai patinka, kad medalionai yra tokie gražūs. Tokį malonu ir sau nusipirkti ir padovanoti kitam, kokiam nors brangiam žmogui. Reikia mokėti džiuginti ne tik save, bet ir kitus. Gana to savanaudiškumo, dalinkime šypsenas. Jei artėja kieno nors gimtadienis, eteriniai aliejai taip pat gali būti gera dovana, nes jie pardavinėjami ir rinkiniais. Tada dovaną gavęs žmogus galės mėgautis visa puokšte naujų kvapų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *