Fohow preparatai jums padės išsaugoti jaunystę ir sveikatą

kordicepsasKordicepsas tai yra  tradicinė Kinijoje ir Tibete paplitusi gydomoji priemonė. Rytų medicinoje  kordicepsas yra laikomas stebuklingais dieviškais vaistais, talismanu, kuris atneša sėkmę, sveikatą ir ilgalaikiškumą.  Rytų gydytojai kordicepsą naudoja sveikatos stiprinimui, tonuso pakėlimui, profilaktikai nuo daugelio ligų, tokių kaip bronchitas, plaučių uždegimas, tuberkuliozė, cistitas, hepatitas, cirozė,  priešlaikinis senėjimas ir daug kitų ligų.

Pagrindinės kordicepso savybės:

  • Kordicepso naudojimas gali būti labai platus;
  • Naudojamas kaip profilaktinė priemonė kovojant su įvairiomis ligomis;
  • Kordicepsas savo sudėtyje neturi hormonų, ši priemonė nepasižymi jokiais žalingais ir toksiniais efektais.

Kordicepso poveikio spektras yra labai platus. Jis gali paveikti visus žmogaus energetinius kanalus, reguliuoja žmogaus energetinius kanalus, tokiu būdu pagerina medžiagų apykaitą. Kordicepsas yra bio energetinis produktas. Kordicepsas išvalo visas organizmo ląsteles nuo toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų. Šio grybo kūnas turi daugybę  maistingų medžiagų ir specifinių  biologinių komponentų, kurie yra būdingi aukštikalnių augalams.

Poveikis:

  • Stiprina imunitetą;
  • Malšina uždegimus;
  • Gerina  kraujotaką;
  • Sumažina riebalų kiekį kraujyje;
  • Sumažina spaudimą;
  • Tonizuoja, padeda ištverti stresą;
  • Jaunina.

Šis grybas kordicepsas  auga Kinijos aukštikalnėse, ne žemiau kaip 3,5 tūkstančių metrų aukštyje. Kinijos gydytojai kordicepsą naudoja  jau daugiau kaip 1000 metų.  Todėl ir Fohow jums siūlo priemones pagamintas iš kordicepso, o kadangi gaminant šiuos preparatus yra naudojamos naujausios technologijos, todėl labai stipriai išauga kordicepso poveikis. Fohoe kordicepso preparatai yra labai efektyvus, jei preparatai yra neefektyvus, tai yra ne mūsų įmonės produktas. Mūsų produktai yra natūralus, kadangi juose nėra naudojama chemija, taip pat Fohow preparatai atitinka visus sveikatos palaikymo principus. Tai yra Fohow įmonės pamatiniai sveikatos palaikymo principai. Fohow preparatai tai yra  naujausias šiuolaikinės technologijos pasiekimas. Jų sudėtis yra identiška kaip ir tradicinės Rytų medicinos. Jei išbandysite Fohoe preparatus jūs pajusite poveikį, juk  šių preparatų poveikis yra dešimteriopai veiksmingesnis. Kordicepsas tai yra unikali ir universali priemonė, kuri padės pagerinti jūsų sveikatą ir ilgiau išsaugos jūsų jaunystę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *