Gerklės skausmas ir rūkymas

gerkles-skausmas-ir-rukymas

Jeigu Jums labai dažnai skauda gerklę, gali būti, kad ta ne tik virusų arba bakterijų pasekmė. Gerklės skausmas gali kilti ir dėl kitų priežasčių ir viena iš jų yra rūkymas. Daugelis rūkančiųjų net nesusimąsto, kad kiekvienais metais kenčia nuo gerklės skausmo ne dėl peršlaptų kojų, tačiau rūkymo sukeltų problemų. Paprasčiausiai kvėpavimo takai tampa padengti dervomis ir žmogus yra priverstas justi nemalonų dirginimą, kuris dažnai įvardijamas kaip gerklės skausmas.

Tantum Verde – geriausi vaistai tokiu atveju, jeigu reikia panaikinti bakterijas arba virusus, kurie sukelia nemalonų skausmą. Gerklės uždegimas gali būti labai greitai pagydomas, tik reikia nepamiršti, kad kuo skubiau reaguosite – tuo greičiau susidorosite su nemaloniais pojūčiais.

Visgi, jeigu baigus gerti vaistus jaučiate, kad nemalonus skausmas nepranyko, gali būti, kad problema yra ne bakterijose, tačiau visai kitose priežastyse, kurios gali būti susijusios su rūkymu. Pirmiausia ką Jums reikia padaryti – tai keliauti pas gydytoją, kuris turėtų apžiūrėti Jus ir įvertinti sveikatą. Apskritai kiekvienas šeimos gydytojas privalo rūpintis savo pacientais ir skirti jiems kuo daugiau informacijos profilaktiniais klausimais, tačiau deja dažnai tai yra paprasčiausiai neįmanoma. Tokiu atveju kiekvienas žmogus turi pats rūpintis savimi.

Pabandykite paprasčiausiai kelias dienas nerūkyti ir pasižiūrėkite, koks bus to rezultatas. Jeigu pajutote labai gerus ir teigiamus pojūčius, jeigu gerklės nebeskauda – akivaizdu, kad cigaretės buvo pagrindinė priežastis sukeliantis nemalonius pojūčius. Tokiu atveju pasirinkimas yra jau Jūsų rankose ir galite pats nuspręsti, ar norite mesti rūkyti, ar gerklės dirginimas Jums nėra labai blogas dalykas. Visgi, mes rekomenduotume pagalvoti apie sveikatą, kadangi vien tik gerklės dirginimas yra smulkmena palyginus su tuo, kuo galima susirgti tokiu atveju, jeigu nemesite rūkyti.

Kiekvienas žmogus privalo rūpintis savo sveikata. Niekas kitas už mus to padaryti negali. Puiku, kad egzistuoja tiek daug įvairių vaistų, kurie padeda kovoti su nemaloniomis ligomis, tačiau geriausia gyventi taip, kad tų vaistų neprireiktų. Tad pats galioja ir tiems, kurie skundžiasi gerklės skausmu sukeltu virusų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *