Greitai atliktas kompiuterių remontas

Kompiuterių remontas ŠiauliuoseSugedo jūsų kompiuteris? Jis užsikrėtė virusu arba neįsijungia? Monitorius nerodo jokio vaizdo arba lėtai kraunasi operacinė sistema? Kažkam tokie kompiuterio gedimai yra didelė problema, o mūsų klientams tai tik trumpa pertrauka.  Juk taip sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be kompiuterio, be to tai yra susije ne  tik su galimybe žaisti žaidimus arba  naršyti socialiniuose tinkluose, tačiau ir verslu, kadangi šiais laikais įsivaizduoti  darbą be kompiuterio yra pakankamai sudėtinga. UAB „Rego Tech“  teikia kompiuterinės technikos remonto paslaugas. Galime suremontuoti tiek jūsų nešiojamąjį kompiuterį, tiek ir stacionarą, taip pat remontuojame LCD ekranus, spausdintuvus. Ir žinoma jūsų paskirtus darbus atliekame greitai, kad jums  tai būtų tik pertrauka, o ne problema.

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad  kreiptis į specialistus reikia ne tik tada, kai atsiranda reali problema, tačiau ir profilaktiniais tikslais. Taip pat kompiuterio remonto jums gali prireikti, jei jūsų kompiuteris nėra sugedęs, tačiau  yra tam tikrų jo veiklos sutrikimų, tokių kaip operacinės sistemos veiklos sutrikimas,  galbūt yra reikalinga nauja programinė įranga, kompiuterį puola virusai arba praradote savo svarbius duomenis. Kompiuterių naudotojai visai neturi žinoti kaip reikia pašalinti gedimus, juk tam yra reikalingos kompiuterių remontą atliekančios įstaigos.

Kompiuterių remontas Šiauliuose jums suteiks šias paslaugas:

  • ·         LCD ekranų remontas;
  • ·         Kopijuoklių, spausdintuvų remontą, kasečių pildymą;
  • ·         Atliekame stacionarių kompiuterių techninį ir programinį remontą;
  • ·         Modernizuojame stacionarius kompiuterius;
  • ·         Atnaujiname nešiojamų kompiuterių baterijas;
  • ·         Remontuojame maitinimo blokus;
  • ·          Atliekame kitus reikalingus kompiuterių remonto darbus.

Atsiradūs, bet kokiems kompiuterio gedimams kompiuterių remontas Šiauliuose padės juos pašalinti. Su mumis dirbti jums bus patogu ir patikima. Nepasitikėkite nekvalifikuotais specialistais, kadangi tai gali sukelti dar daugiau problemų. Pasirinkdami kvalifikuotus specialistus jūs  nudžiugsite, kai pamatysite aukštą remonto kokybę ir operatyviai atliktus remonto darbus. Mes džiaugsimės jei jūs pasirinksite mus.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *