Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje

hialurono rūgštisPasaulis vis dar verčia visuomenę tikėti, kad išorinis grožis be galo svarbus. Tokio susiformavusio požiūrio šaknis atrasti beveik neįmanoma, tačiau sutikite, kad atrodyti jaunai yra malonu. Tik tol, kol buvome paaugliai norėjome atrodyti vyresni, jaustis suaugę ir susierzindavome, jei mus laikydavo dar vaikais. Perkopus dvidešimties metų ribą veidrodis jau ima signalizuoti apie raukšlių atsiradimo pradžią ir jaunus žmones tai gąsdina. Vis dėlto, dauguma kremų, kurie stabdo raukšlių gylėjimą ir odos senėjimą, skirti brandžiai odai, t. y., virš keturiasdešimt metų. Hialurono rūgštis, kokoso aliejus, gliukozaminas ir vitaminai E bei C yra tos medžiagos, kurios gelbsti odą. Kosmetikoje siūloma atsižvelgti ne vien į žmogaus amžių, bet ir į biologinį odos amžių. Pastarąjį galima nustatyti patiems ir tai užtruks mažiau nei minutę. Tereikia sugnybti sau odą penkioms sekundėms ties riešo išore ir skaičiuoti per kiek sekundžių ji atgaus normalią spalvą. Tuo remiantis ir sužinomas odos biologinis amžius.

Hialurono rūgšties savybės atrastos jau seniai, todėl kosmetikoje ji vartojama plačiai. Kremus gaminančios įmonės į kremo sudėtį neretai įtraukia būtent šią rūgštį. Taip yra todėl, kad hialurono rūgštis gerina odos elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą bei gerina ląstelės funkcijas. Bene svarbiausias dalykas yra tas, kad hialurono rūgšts sugeria labai daug vandens, tai reiškia, kad oda gauna intensyvų drėkinimą. Tai yra labai didelis pliusas veido kremams. Kaip žinote, odos drėkinimas jaunystei be galo reikšmingas, todėl žmogui patariama gerti kuo daugiau gryno vandens. Kai žmogaus amžius didėja, tai labiausiai matyti veido srityje ir ant plaštakų.Veido senėjimas glumina labiausiai, todėl daugiau dėmesio ir skiriama veido priežiūrai, o ne viso kūno odai. Kaip ten bebūtų, odos drėkinimas yra būtinas jos regeneracijai ir tam labai padeda hialurono rūgštis. Kadangi dailiąja lytimi laikomos moterys, tai ir hialurono rugštis bei jos veikimas joms įdomesnis nei vyrams. Dėl šios priežasties įvairūs kremai, kurie saugo odą nuo senėjimo atsiduria būtent moterų pirkinių krepšiuose.

Svarbu paminėti ir tai, kad hialurono rūgštis gali būti tiek gyvūninės, tiek ir augalinės kilmės. Kosmetikos industrijoje rekomenduojama hialurono rūgštis, kuri išgaunama iš augalų. Ji technologiškai išgaunamo iš sojos peptonų, mielių ekstrakto ir gliukozės. Darome išvadą, kad bio-kosmetika savo produktams gaminti renkasi ekologiškus gaminimo procesus ir gyvūnų neskriaudžia, nedaro su jais jokių bandymų. Natūralūs produktai teikia žymiai efektyvesnius rezultatus. Kuo mažiau chemiškai apdirbtas produktas, tuo geriau. Moterys be galo nori didžiuotis savo jaunyste ir grožiu, nes jos geriau nei kas kitas supranta, kad tai laikina. Griežčiausi grožio kriterijai keliami viešiems asmenims (modeliams, daininkams, aktoriams, laidų ar renginių vedėjams). Vos atsiranda papildomas kilogramas ar nauja raukšelė, tuojau spauda garsiai apie tai trimituoja lyg tai būtų pasaulinės svarbos įvykis. Tai nėra, gerai, nes jauni žmonės bando lygiuoti į tai, ką mato aplink ir nepagalvoja, kad dauguma tų žymių žmonių pasirodymų metų būna su specialiu makiažu, kad jų nuotraukos retušuojamos, pertvarkomos programomis. Taigi, mielosios, nepulkite ieškoti jaunystės eliksyrų, nes tokio nėra. Tiesa, hialurono rūgštis kartais taip vadinama, bet ji tik pristabdo senėjimą, o ne jį panaikina. Senatvė nėra liga, o žili plaukai – jokia gėda, nes jie, kaip ir raukšlelės byloja apie žmogaus brandumą ir išmintį, kuri ateina kartu su metais ir gyvenimiška patirtimi. Taigi ir hialurono rūgštis yra ne būtinybė, o tik noras pasigražinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *