Į ką atsižvelgti perkant naują butą?

nauji butai kauneJei jau ilgą laiką nuomojatės butą, neužilgo suprasite, kad laikas nustoti švaistyti pinigus nuomai kiekvieną mėnesį ir pagaliau įsigyti savo namus. Net jei ir neturite santaupų naujam būstui, jau geriau pirkti išsimokėtinai, nes tada bent jau galėsite būti tikri, kad kiekvieną mėnesį mokate už savo, o ne už svetimo buto nuomą. Kauno miestas pastaruoju metu vykdo ne vieną naujų namų projektą. Vienas naujausių projektų yra nauji butai Kaune šilainiuose.

Kai nuspręsite pirkti naują butą, būtinai atsižvelkite į šiuos patarimus, tam, kad būtų išvengta nemalonių netikėtumų:

  1. Pirmiausia, pasidomėkite, kuriuose miesto rajonuose šiuo metu yra parduodami naujos statybos butai. Pasidomėkite apie kiekvieną rajoną ir nuspręskite, kuris Jums yra priimtiniausias.
  2. Prieš pirkdami, būtinai pasidomėkite rinkos klausimais. Pasidomėkite kainomis ir įsitikinkite, kad nereikės permokėti. Pasitarkite su nepriklausomais vertintojais ir nekilnojamo turto agentūromis – pažiūrėkite, kokių pasiūlymų jos turi Jums. Galiausiai aplankykite kelis projektų variantus, kad galėtumėte „plika akimi“ pamatyti visus norimus variantus ir lengviau išsirinkti.

Kai jau išsirinkote naują butą:

  1. Pasidomėkite, kokių visuomeninių objektų yra netoli naujo buto – parduotuvių, viešojo transporto stotelių, parkų, mokyklų, vaikų darželių, ligoninių, sporto klubų ir kita, kas tik Jums yra aktualu. Kuo daugiau Jums reikiamų objektų yra šalia naujojo būsto – tuo patogiau Jūs jausitės gyvendami jame.
  2. Pasidomėkite, ar netoli namų yra kavinių, naktinių klubų ir pagal savo asmeninį gyvenimo būdą nuspręskite, ar tai trikdytų Jūsų ramybę ar ne. Žinoma, visų naujos statybos butų sienos ar langai yra labai izoliuoti nuo išorės garsų, tačiau, pagalvokite apie tai, ar Jums bus jauku išeiti į gatvę ar parduotuvę rajone, kuriame nuolat netyla muzika? Taip pat, kadangi buto pirkimas yra ilgalaikė ateities perspektyva, pagalvokite apie tai, kad jei muzika Jums netrukdo dabar, gali trukdyti po 10 metų, todėl visada geriau yra pirkti naują butą ramioje miesto zonoje.
  3. Būtų labai gerai, jei Jums būtų suteikta galimybė gauti architekto ataskaitą apie pastato būklę.
  4. Pasidomėkite apie saugumo elementus: ar yra apsaugos kameros, rakinamos laiptinės ir požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.
  5. Labai svarbu pasidomėti, kokios laukia būsimos komunalinių mokesčių kainos.
  6. Visi nauji butai Kaune yra modernūs, todėl išsirinkti greičiausiai nebus labai sunku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *