Ikea baldai mano svajonėse, mano namuose ir gyvenime

ikeaNeseniai pakeičiau gyvenamąją vietą, išsikrausčiau ne į pajūrį, o tik Vilniuje vieną butuką paeičiau į kitą, kuris patogesnėje vietoje. Žinote kaip sako, nauja vieta – nauja pradžia. To savo namams siekiau ir aš. Dėl šios priežasties naujiems namams reikėjo suteikti ir naują stilių, nes tikrai nenorėjau, kad naujasis butas iš vidaus atordytų beveik identiškai kaip senasis. Žinoma, kad dalis baldų atkeliavo į naują vietą kartu, tačiau tikrai ne visi. Kai kuriems baldams buvo jau daugiau kaip dešimt metų ir buvo pats laikas su jais atsisveikinti. Ilgai nesvarčiau kur ieškotis naujų baldų ir iškarto pasukau su savo į Ikea baldų saloną. Buvau tikra, kad ten rasime viską, ko reikia.

Turiu prisipažinti, kad nemėgstu pirkti internetu ir manęs nevilioja ta galimybė apsipirkti neiškėlus kojos iš namų. Ko gi ten būti namuose, kai dabar net sofos neturiu, nes senosios atsikratėme. Nuvažiavom, apvaikščiojome sales, pamatėme, kas išstatyta ekspozicijose. Taip gavome unikalių idėjų ir įkvėpimo savo namų įrengimui, už ką esu labai dėkinga Ikea. Galiu pasigirti, kad mūsų šeimoje namų „galva“ esu aš, todėl mum puikiai apibūdina šitas pasakymas: „mums pasitarus ir man nusprendus, perkame šitą..“. Tokiu principu radome ne tik sofą savo svetainei, bet nuėję Ikea virtuvės pavyzdžių pažiūrėti išsirinkome ir virtuvės komplektą bei nupirkome mūsų dukrytei naują lovą, nes senoji jau buvo mažoka. Būtumėte matę kaip ji džiaugėsi nauja Ikea lova! Vis šokinėjo ir šokinėjo atsistojusi ant jos, o kai grįžome namo, tai ji Ikea kataloge dar pamatė naktinę sieninę lempą vaiko kambariui, kurios užsinorėjo ne ką mažiau. Žinoma, dėl lempos jau nebevažiavome, užsisakėme internetu ir ją mums atvežė tą pačia dieną! Ar galite patikėti tokiu Ikea aptarnavimu??? Aš galiu, nes pati tai patyriau.

Ikea baldai siūlo platų baldų asortimentą bet kuriam kambariui, o kiekvieno žmogaus skonis vis kitoks, tad tikrai nėra lengva išsirinkti bendru sutarimu. Vat čia ir pasitarnauja tai, kad aš esu šeimos galva. Tikrai negalvoju, kad mano nuomonė svarbesnė už kitų mano šeimos narių, bet juk negalime skirti visos dienos diskusijoms dėl stalelio ar pan. Todėl kažkam tenka treptelti koja ir visus „suimti į nagą“. Labai džiaugiuosi, kad Ikea įsteigė filialą Lietuvoje, nes į Lenkiją vykti nesinorėjo, o Švediją – iš viso toli… Svarbiausia, kad kartu su baldai atkeliavo ne vien švediška kokybė ir seniai gerai žinomas prekės vardas. Ikea baldai man patinka, nes jie yra praktiški ir patvarūs, juos nesunku pritaikyti namuose, o kambarius jie tikrai puošia! Jei jau mano kaprizinga mažoji susidomėjusi visą savaitę čiauškėjo apie apsilankymą Ikea parduotuvę, vadinasi, ten yra dėl ko apsilankyti. Kodėl taip sakau? Nes paprastai ji, kaip ir mano vyras nemėgsta vaikščiojimų po parduotuves, jiems greitai atsibosta, pasidaro per karšta ir jie nori namo. Užsukus į Ikea viskas buvo kitaip nei anuomet. Dukrytė bėgiojo, viską apžiūrinėjo, išbandė ir vaikams įrengtą zoną. Ji net sakė norinti ten vėl sugrįžti. Ir žinote ką, greičiausiai taip ir nutiks! Pigūs ir dailūs baldai tiks kiekvieno namuose, aš tuo nei kiek neabejoju. O jūs?

Nuvykite į Ikea Vilniuje ir tada tikrai išsilakstys visos dvejonės. Ikea pirkti tikrai verta ir tą sakau iš asmeninės patirties. Galite netikėti mano žodžiu, o apsilankę susidaryti nuomonę patys. Sėkmės apsipirkinėjant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *