Ką verta žinoti apie ekovatą?

warmcelEkovata – tai šiuolaikinio pasaulio šiltinimo medžiaga Nr. 1. Warmcel siūlo visapusiškai veiksmingą šiltinimo medžiagą, kuri puikiai tinka ir visuomeniniams pastatams ir komercinėms patalpoms ir kiekvieniems namams.

Ypač komercinių pastatų savininkai ir valdžia, kuri yra atsakinga už visuomeninius pastatus, turėtų rinktis būtent ekovatą, siekiant sumažinti anglies dvideginio pėdsaką atmosferoje.

Verta paminėti, kad jau daugiau nei vienas milijonas žmonių per 20 metų yra sėkmingai apšiltinę savo namus su ekovata.

Šiltinimas ekovata suteikia puikią galimybę turėti aukščiausio lygio pastato šilumines savybes, nes ženkliai sumažina patalpų šildymo poreikius, padidina šilumos sulaikymą ir suteikia sveiką gyvenamąją aplinką. Ekovata gali būti panaudojama šiltinant ne tik sienas, bet ir stogus, palėpes, grindis, nes suteikia aukštą sandarumo padėtį, apsaugo pastatą nuo oro infiltracijos ir padeda išvengti šilumos konvekcijos srovių. Po apšiltinimo darbo sienose ar kitose vietose nebelieka jokių įtrūkimų.

Verta žinoti, kad apšiltinę savo namus ekovata, galėsite džiaugtis ir dar vienu puikiu privalumu – atsparumu ugniai. Taip yra dėl paprastų neorganinių druskų. Atlikti trymai parodė, kad gaisro metu ekovata gali atsilaikyti net 71 minutę.

 

Warmcel ekovata yra pagaminta iš 100 % perdirbto laikraštinio popieriaus. Tokia gamyba sunaudoja mažiau energijos, nei bet kurios kitos šiltinimo medžiagos. Taip yra mažinamas CO2 kiekis aplinkoje. Iš pastato pašalinta ekovata gali būti ir vėl perdirbama ir sėkmingai panaudojama vėliau, nesukeliant jokių toksininių atliekų ar  biologinio skilimo problemų.

 

Be visų paminėtu privalumų, verta paminėti ir šiuos:

  • Gera garsų izoliacija. Galėsite mėgautis ramybe, nes nesigirdės gatvės triukšmo.
  • Ilgaamžiškumas. Taip yra dėl ekovatos atsparumo grybeliams, vabzdžiams ir kitiems kenkėjams.

 

Ekovata yra purškiama prie sienos aplink visas plokštes. Taip ji išlygina sijų gylį ir užtikrina, kad sienos yra visiškai užpildytos. Šiltinimo darbams atlikti netrukdo net ir sudėtingos kliūtys, pavyzdžiui, vamzdynai. Drėgmė išdžiūna natūraliai per kelias dienas ir tada jau galime džiaugtis puikiu apšiltinimu savo namuose.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *