darbo stalai

Kaip išsirinkti gerą stalą darbui?

Darbastaliai gali pagerinti Jūsų darbo kokybę, ypač, jei darbo diena laukia labai sunki. Todėl, jei ruošiatės pirkti naują darbo stalą arba pakeisti senąjį, turėtumėte atsižvelgti į šiuos patarimus, tam, kad naujasis Jūsų stalas kuo idealiausiai atitiktų visus Jūsų poreikius.

Darbo stalai yra svarbus pirkinys, todėl, prieš perkant, yra verta atlikti šiuos veiksmus:

  1. Nustatykite, kokiu tikslu bus naudojamas darbo stalas. Jei pagrindinis darbas yra sėdėjimas prie kompiuterio, Jums pravers stalas, pritaikytas laikyti stacionarų kompiuterį (su vieta jam stalo apačioje). Taip pat reikia pasirūpinti elektros lizdais, kad jų būtų daug ir laidai nesimaišytų. Jei pagrindinis darbas yra rankiniu būdu, su įvairiais popieriais – Jums bus reikalingas erdvus ir platus stalas, ant kurio tilptų knygos ir įvairūs dokumentai. Jei Jūsų darbas yra kombinuotas, yra verta įsigyti „L“ formos didelį darbastalį. Taip pat galima įsigyti ir „U“ formos stalą, kuris atrodo labai įspūdingai ir palieka aplinkiniams labai gerą įspūdį.
  2. Sužinokite rekomenduojamus išmatavimus. Standartiškai stalo aukštis turėtų būti 73-76 centimetrai. Sėdint prie staloturi būti bent 9 centimetrų atstumas tarp Jūsų ir stalo. Tiek pat centimetrų, arba daugiau turėtų būti ir tarp darbo stalo ir kitų baldų. Jei už stalo yra kėdė svečiui – taip pat reikėtų palikti bent 9 centimetrų atstumą tarp jų.

Jei naudojatės kompiuteriu, reikia, kad klaviatūra būtų tinkamame aukštyje. Jei klaviatūra yra padėta ant tradicinio stalo, per aukštai, ilgainiui pajausite diskomfortą ir raumenų įsitempimą. Kompiuteriniai stalai dažnai turi įmontuotą vietą klaviatūrai, kurią galima koreguotis. Darbo stalas neturi būti per daug apkrautas, dokumentai ir įrankiai turėtų būti nesunkiai pasiekiami, todėl yra verta pirkti didelį ir erdvų stalą.

  1. Išsirinkite norimą stalo paviršiaus medžiagą. Populiariausias pasirinkimas yra laminatas (mediena ir plastiko apdaila). Taip pat galima rinktis ir metalą, plieną (siekiant ilgaamžiško produkto) arba vien tik medieną (siekiant išskirtinio estetinio grožio).
  2. Turbūt žinote, kad nuolatinis sėdėjimas prie stalo labai vargina nugarą ir apskritai kenkia mūsų sveikatai. Dėl šių priežasčių ėmė populiarėti stovimi stalai. Apsvarstykite galimybę pasistatyti tokį stalą savo namuose, pavyzdžiui, primontuotą prie sienos. Kai kurie žmonės teigia, kad šių stalų dėka, jie jaučiasi budresni ir produktyvesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *