Kodėl naujos statybos butai taip populiarėja?

Parduodami nauji butai KauneKo gero, daugelis pastebėjote, kad šiuo metu sparčiai išsaugo naujos statybos butų pramonė. Parduodami nauji butai Kaune tampa labai paklausiu pasiūlymu, nes šiuo ekonominio sunkmečio metu visi norime turėti naujus, gražius ir svarbiausia – ekonomiškus namus. Vieną kartą investavus – pirkiniu galima džiaugtis visą gyvenimą.

 

Šiuo metu parduodami butai Kaune suteikia ne vieną puikų privalumą, todėl verta rimtai apsvarstyti galimybę pirkti būtent tai:

  1. Naujos statybos butui nereikia daug priežiūros. Jame viskas yra nauja, todėl dar ilgai nereikės jokių remonto darbų.
  2. Parduodami nauji butai turi visus patogumus. Viskas yra įrengta šiuolaikiškai. Taip pat Jums visada bus laisva ir Jūsų nuosava (dažniausiai požeminė) automobilių stovėjimo aikštelė. Tai suteikia didelį privalumą, nes nereikia papildomai pirkti ar nuomotis garažo.
  3. Statybos garantija. Pirkdami naują butą, Jūs iškart gaunate ir jo garantiją. Pirkdami senos statybos butą – to negausite. Niekas negali garantuoti, kad sename bute bet kada neprireiks renovacijos darbų.
  4. Esminis naujo buto privalumas – tai ekonomiškas ir patogus energijos vartojimas. Kai kurie namai yra statomi net su saulės kolektoriais, na, o kiti – suteikia galimybę patiems nuotoliniu būdu reguliuotis šildymo kiekį. Yra galimybė nustatyti, kad būtų skirtingai šildoma visos paros metu, o tai padeda ženkliai sutaupyti sąskaitas. Jau nekalbant apie naujus plastikinius langus ir idealiai apšiltintas sienas, ko sename bute nė su žiburiu nerastumėte.
  5. Dažnai naujos statybos butų kvadratinis metras gali būti net pigesnis nei senos statybos. Tačiau tai priklauso konkrečiai nuo pasirinkto statybos projekto.
  6. Naujų butų išplanavimas yra jaukesnis ir žymiai patogesnis.
  7. Pirkdami naujos statybos butą, pamatysite, kad gaunate ne tik jį, bet ir išpuoselėtą aplinką: uždarą vaikų žaidimų aikštelę, krepšinio aikštes, netgi mini parkelius. Taip yra kuriama tarsi atskira gyventojų bendruomenė, kurioje galima uždarai leisti savo laisvalaikį, bei užmegzti naujas pažintis.

 

Nesidrovėkite konsultuotis su pardavimų agentais: jie Jums galėtų papasakoti ir daugiau privalumų, kuriuos suteikia naujo buto pirkimas. Tereikia tik apsispręsti, kurioje miesto vietoje svajojate gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *