dujiniai katilai

Kokius privalumus suteikia dujiniai katilai?

Pastaraisiais metais daugelis žmonių manė, kad geriausias ir populiariausias būdas apšiltinti namus – tai įsigyti elektrinius šildytuvus. Tačiau yra tikrai verta įsigyti ekonomiškesnę alternatyvą – dujinius katilus. Dujiniai katilai šildys namus visą parą.

Privalumai, kuriuos suteikia dujiniai katilai:

  1. Visų pirma, dujiniai katilai yra labai kompaktiški, taupantys erdvę, nes gali tilpti net ir gana nedidelėje patalpoje. Taip yra todėl, kad šiems katilams nereikia didelių vandens ar kitų komponentų laikymo rezervuarų, kuriuos dažnai naudoja kiti šildymo katilai. Todėl dujiniai katilai yra puiki išeitis tiems namams, kuriuose reikia labai taupyti erdvę.
  2. Šie katilai yra draugiški aplinkai. Vis dar vyrauja populiarus įsitikinimas, kad dujinis katilas gamina būtinai tik kenksmingas dujas, tačiau tai netiesa. Dujiniai katilai gali dirbti ir veikiami perdirbtų medžiagų. Jie gali būti varomi biodyzelinu. Biodyzelinas yra neutralus kuras anglies požiūriu. Nėra reikalo modifikuoti katilą, norint naudoti biokurą.
  3. Dujiniai katilai yra nesunkiai įdiegiami. Nėra reikalo griauti sienų ir atlikti kitų darbų, norint įsirengti katilą namuose. Kompetentingas darbuotojas labai greitai ir be jokio vargo sumontuos Jums dujinį katilą.
  4. Dujiniams katilams reikia tik minimalios priežiūros. Jiems nereikia brangios priežiūros. Priklausomai nuo katilo rūšies ir markės, gali tekti tik valyti išmetamųjų dujų kamerą. Taip pat tokius komponentus, kaip keraminiai elementai, reikia pakeisti kas 5 ar 7 metus.
  5. Kitas puikus privalumas, tai – automatizuotas katilo valdymas. Dauguma šiuolaikinų katilų yra gaminami su automatizuotomis elektroninėmis valdymo plokštėmis, todėl yra labai lengva ir patogu kontroliuoti šilumos kiekį namuose. Ši katilo tipą gali naudoti kiekvienas žmogus, nes naudojimąsis valdymo palete yra be galo paprastas.
  6. Labai svarbus privalumas, kurį gali suteikti dujiniai katilai – tai saugumas. Nereikės nerimauti dėl nuodingų garų, anglies monoksido poveikio. Tikimybė, kad šis katilas sprogs namuose yra itin nedidelė.
  7. Na ir, žinoma, daugelis žmonių mėgaujasi ir tuo, kad šie katilai yra nebrangūs. Kartais pradinė kaina gali išgąsdinti, tačiau su laiku ji visa atsiperka. Atsipirkimo laikas priklauso nuo tokių veiksnių, kaip katilo tipas ir jo naudojimas bei priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *