uab steigimas

MB ar UAB steigimas – sparnai Jūsų verslui

Mažąją bendriją ar uždarąją akcinę bendrovę, individualią įmonę, asociaciją ar viešąją įstaigą rinktis sumaniusiems imtis verslo, tačiau mažai su tuo susidūrusiems – tikrai nelengvas uždavinys, galintis nulemti sėkmingą ar, atvirkščiai, nuostolingą ateitį.

Verslo kūrimas ir plėtra periodas, kai neturima laiko gilintis į juridinius formalumus, biurokratines procedūras, lankyti daugybę institucijų. Todėl geriausia, kai įmonės įregistravimas patikimas šios srities specialistams, o Jums beliks tik sugalvoti pavadinimą ir pasirašyti dokumentus.

Mažoji bendrija – gerokai tobulesnė nei individualioji įmonė forma. Jos buhalteriją gali tvarkyti vienas iš dalininkų, žinoma, jei turi tam profesinių žinių ir įgūdžių. Turint mažąją bendriją, tačiau nebūnant PVM mokėtoju, yra galimybė buhalterį pasisamdyti periodiškai, metų apskaitos sutvarkymui metų pabaigoje, kas ženkliai sumažintų išlaidas buhalterijai.
Kadangi jos steigėjas nebus samdomas darbuotojas, vadinasi, jam kas mėnesį nereikės skaičiuoti darbo užmokesčio bei deklaruoti jo „Sodrai“ ir VMI. Tai labai palanku ir dėl apmokestinimo modelio, kuomet vadovo paslaugos apmokestinamos tik 15 proc. GPM
Mažoji bendrija labiausiai rekomenduojama verslo pradžiai. Jei būtų samdomų darbuotojų, planuotumėt būti PVM mokėtoju, tuomet vertėtų apsvarstyti ir UAB variantą.

 

Suprantama, kad užsiėmus verslo kūrybiniu procesu, reikės daug pastangų ir laiko, tačiau yra įmonių steigimo klausimus sprendžiančių įmonių. Jose profesionalūs specialistai paruoš viską, ko reikia sėkmingam startui, o pas juos apsilankyti tereikės tik vienintelį kartą. Įmonė įsteigiama TIK per 3 darbo dienas. Mažąją bendriją ar uždarąją akcinę bendrovę steigti galima netgi internetu.

Mažosios bendrijos (MB) steigimo etapai (mb steigimas):

  •  pavadinimo Juridinių asmenų registre rezervavimas.
  • įmonės buveinės registracijos adreso suteikimas
  • įmonės steigimo dokumentų notarui ruošimas.
  • įmonės antspaudo įsigijimas.

Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) steigimo etapai (UAB steigimas):

  • UAB pavadinimo Juridinių asmenų registre rezervavimas.
  • įmonės buveinės registracijos adreso suteikimas.
  • įmonės steigimo dokumentų notarui ruošimas.
  • įmonės einamosios banko sąskaitos atidarymas ir 10000 Lt ar didesnio įstatinio kapitalo formavimas.
  • įmonės antspaudo įsigijimas.

Beje, įmanomas ir nemokamas įmonių steigimas. Jei esate iki 30 metų amžiaus, turite idėjų ir norite įsteigti savo verslą, dalyvaukite BUHALTERIJOS CENTRO drauge su partneriais vykdomame projekte ir įsteikite įmonę visiškai NEMOKAMAI! Tegul Jūsų verslas plačiai ir sėkmingai išskleidžia sparnus!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *