Minkšti šunų guoliai

Kas yra šunų guoliai tikrai nereikia aiškinti, tai – šuniškas lova arba šuns lova. Šuo turi žinoti, kur yra jo vieta, kuri yra skirta tik jam vienam ir tai turi būti tas kampelis, kuriame jis miega. Šunų guoliai perkami tik nauji. sweaters-dog-bedNaudoto šuns guolio šuo gali nepripažinti, nes užuosdama ant guolio kito gyvūno kvapą patsa ant jo tikrai nemiegos. Jei ką tik įsigijote šuniuką, o draugė nori jums padovanoti savo šuns guoliuką, kurio nebenaudoja, nes šuo jį išaugo ir nebetelpa į jį, tai priėmę šią dovaną pirmiausia meskite ją į skalbimo mašiną. Tai vienintelis variantas, kuris padės panaikinti šuns kvapą. Net jei šunų guoliai nupūkuojami ir ant jų nelikę nei vieno svetimo šuns plauko, vis tiek liks šuns kvapas, kuris įsigeria į audinį. Įsisenėjusį kvapą gali įveikti skalbimo milteliai. Nenustebkite, jei šuns guoliai, patekę pas naują šunį, yra šuns kramtomi ir seiliojami, jei jis nugara trinsis į guolį. Tai tik rodo, kad jis šiais veiksmais bando savo guoliui suteikti savo kvapą. Jis tarsi pasižymi savo guolį. Taip šuniui elgtis liepia instinktas. Kad šuo persistengė ir elgiasi blogai, galima sakyti tada, jei jis savo guolį sugadina… tai reiškia, sudrasko šuns guolį tiek, kad visur po kambarį mėtosi vatos kamuoliai (guolio vidinis kamšalas). Jei šuo dar jaunas ir jam dygsta dantys, tai labai tikėtina, kad kentės ne tiks šunų guoliai, bet ir žmonių baldai… Tai retai išvengiamas šuns gyvenimo tarpsnis. Bet juk be šuns išdaigų gyvenimas nebūtų toks smagus, ar ne? Žinoma, jų elgesio neteisiname.

Kai perkate šuniui lovytę, atkeipkite dėmesį į jos sudėtį. Geriausia, kai mažiau sintetikos, kai audinys lengvai valomas nuo šuns plaukų, kai yra galimybė šuns lovytę skalbti. Šuo nėra pats švariausias gyvūnas, todėl retkarčiais reikia maudyti šunį, o jo lovytei grąžinti buvusią švarą. Šunų guoliai būna įvairių dydžių, tad pamatuokite, kokio ilgio šuns kūnas. Tai praverčia, kai nesinori nupirkti per mažo guolio. Arba galite tiesiog nusakyti pardavėjui, kokio sudėjimo jūsų šuo ir šis patrs, kokie šunų guoliai būtų tinkami būtent jūsų šuniui. Tada jums beliks tik išsirinkti ir nusipirkti.

Šuniui mažai rupė, kokios spalvos tas šuns guolis, bet svarbu, kad šunų guoliai būtų minkšti ir šilti. Šunys šilumą mėgsta, o jei šuniui per šilta, jam vasarą ne problema pamiegoti dalį miego laiko ir tiesiogiai ant plytelių virtuvėje ar ant parketo svetainėje. Taip šuo atsivėsina, o ne rodo, kad nepatinka guolis. Kiekvienam šuns poelgiui yra paaiškinimas ir dažniausiai visai paprastas. Šunys nėra tie gyvūnai, kuriuos būtų sunku suprasti. Jie visada bendrauja su šeimininkais draugiškai ir niekada nekeršija, kaip tai mėgsta daryti katinai… Tas šuniškas nuoširdumas ir paperka, kai renkamasi tarp šuns ir katino. Nors kita vertus, daug kas mėgina įrodyti, jog katinai protingesni už šunis. Bet nemeskime akmens į nei vieno šių gyvūnų daržą, nes yra puikūs ir daro žmogaus gyvenimą įdomesnį. Be visų jų išdaigų, be galimybės vaikams išmokti rūpintis kitu, be to, kad jie moka gydyti žaizdas, nuvyti liūdesį šalin… be šuns ir be katino gyventi būtų ne tas pats. Todėl jau šią minutę pasirūpinkime, kad šunų guoliai būtų patogūs šunims, o katino dubenėlyje nestigtų balto pieno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *