Miškų supirkimas geromis kainomis

Miškas – didelė vertybė, kurios, deja, ne kiekvienas įvertina. Daugelis jaunų žmonių palikimo būdu gauna įvairų nekilnojamąjį turtą. Vieniems atitenka senos sodybos, kitiems – butai, dar vieniems – žemės sklypai, o štai yra ir tokių laimingųjų, kurie per palikimą gauna miškus. Daug kas dabar tik ir skelbi tokius žodžius, kaip superkame miškus. Dauguma jaunų žmonių net neįvertina to turto ir parduoda miškus pirmam pasitaikančiam asmeniui, arba kokiai nors neaiškiai supirkimo bendrovei. Mes tikrai jokiais būdais nesmerkiame tų jaunuolių, kurie nori brangiai perkame miškąparduoti savo miškus. Mes visada puikiai suprantame, kad miškų priežiūra ir auginimas yra skirta tikrai ne kiekvienam žmogui. Juk tam reikia ne tik daug papildomo savo laiko, tačiau ir lėšų. Niekada nereikia skubėti ir pulti į  rankas kiekvienam, kuris gali drąsiai skelbti brangiai superkame miškus. Iš tikrųjų tie, kas supirkinėjam miškus ne visada juos nuperka iš Jūsų už normalią kainą. Čia yra panašiai, kaip su automobilių supirkimu. Supirkėjai niekada neduos tokios kainos, kurios yra iš tikro vertas Jūsų turtas.

Jeigu jau esate tikrai labai garantuotai apsisprendę parduoti savo mišką, Jums teks dar ir patyrinėti nemažai rinkos dalykų. Šiaip jau mes visada Jums patartume pasisamdyti atitinkamą specialistą ir neskubėti parduoti savo miško. Jeigu tik iš miško įmanoma gauti kokį nors pelną, pirmiausiai reikia pabandyti jį visą sutvarkyti (jei tik reikia to) ir tada jau mėginti pardavinėti malkas, medžius. Tai dar yra vadinami – miško pardavimas išsikirtimui. Jums nėra tikslo parduoti visą miško žemės plotą vienu sykiu. Pirmiausia galite tiesiog po truputį pardavinėti medžius išsikirtimui. Jeigu pajusite, jog tai yra gana pelninga – galbūt susiviliosite idėja užsiimti miškininkyste ir neskubėsite parduoti viso savo naujai paveldėto miško?

Šiame gyvenime gali dar visko nutikti. Galbūt ilga laiką Jūs dirbote tik biure, galbūt turėjote kokį nors savo verslą? Galbūt ta veikla Jūsų nė kiek nedarė laimingu? Kartais netikėtos permainos gyvenime, gali atnešti tikrai daug laimės. Galbūt paveldo keliu gavę tokį palikimą, kaip miškas, mes nepakankamai įvertiname tai ką turime tik iš pradžių. Galbūt šiek tiek įsijautę, ar bent jau pabandę rūpintis tuo mišku – mes pamilsime tokį darbą ir tai taps nauju mūsų gyvenimo varikliuku. Jeigu Jūs jau turite kokį nors verslą – jį taip pat galima savotikšai sujugnti su mišku. Pavyzdžiui, jeigu Jūs užsiimate kokių nors atrakcionų, ar batutų nuomą – Jūs kuo puikiausiai galite tam panaudoti ir dalį savo miško. Tiesiog reikėtų dalį jo iškirsti ir padaryti atitinkamą aikštelę savo reikmėms. Panašius dalykus galima atlikti, jeigu turite ir kitokio pobūdžio verslą. Net, jei jokio verslo Jūs ir neturite, vis tiek galite sugalvoti daug puikių variantų. Jei tik Jūsų miškas yra pakankamai didelis – ten tikrai galima dar ir sugalvoti kokių nors naujų verslo projektų. Pavydžiui, galite ten įrengti kokį nors pramogų parką, spa saloną su baseinais. Taip pat galima įrengti ir kokias nors pasikarstymo vietas, ar laipiojimo estafetes. Turint tiek daug neišaudoto ploto, tikrai galima sugalvoti pačių įvairiausių pramogų, kurios dar ir atneštų pelną.

Tačiau, jei jau vis tiek norite parduoti mišką – galite parduoti ir ne visą jį. Tačiau, prieš atliekant bet kokius pardavimo procesus, visada pasikonsultuokite su tai išmanančiais specialistais. Mes Jums tikrai nelinkime padaryti klaidos ir už netinkamą kainą parduoti savo miško.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *