Mobilios auklės – tai tarsi slapta pagalbininkė, nereikalaujanti atlyginimo

mobilios auklėsDieną vaiko priežiūra dažnai atima daug laiko, o lakstymas iš kambario į kambarį ant pirštų galiukų, kad nepažadintume kūdikio, ne visada suveikia. Naktį ne ką geriau, nes motinos, kurios turi labai stiprų motinystės instinktą prastai miega vis spėliodamos, ar mažyliui viskas gerai. Taigi darome išvadą, kad jei kūdikio lovytė stovi ne tėvų miegamajame, o atskirame kambaryje, tada tikrai pravers mobilios auklės. Tos pačios mobilios auklės dieną leis atsikratyti tipenimo ir ramiai užsiimti savo darbais, nes visada žinosite, kada mažyliui reikia jūsų dėmesio ar pagalbos.

Visos motinos, kurios turi pirmagymius labai jaudinasi dėl savo vaiko, todėl nori jam prireikus tuoj pat atsirasti šalia. Sėdėti visą dieną kūdikio kambaryje juk negalima, nes dar yra namų ruoša ir kiti darbai. Kas sakoma apie moteris, kurios yra namų šeimininkės? Jos yra barbės devyndarbės, kurios viską suspėja: ir namus tvarkyti, ir pasigražinti, ir vaiką prižiūrėti, ir vyrui valgyt paruošti. Kaip jos visa tai suspėja? Na, čia gali būti įvairių atvejų… Vienos mamytės dirba po kelis darbus vienu etu, nes toks gyvenimo tempas joms yra įprastas. Kitos turi pagalbinių priemonių, pvz., tai galėtų būti ir minėtos mobilios auklės. Dar kitos savo devyndarbės paslapčių neišduoda ir savo metodus pasilieka sau.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, bet mobilios auklės minusų neturi, nes kiekviena mama jas gali pasirinkti iš daugelio skirtingų modelių. Kai kurios mobilios auklės perduoda tik garsą, kitos – vaizdą ir garsą, nes turi ekranus. Trečios dar suteikia galimybę ką nors pasakyti vaikui, nors esate visai kitame kambaryje. Žinoma, priklausomai nuo mobilios auklės techninių savybių priklauso ryšio kokybė ir jos kaina. Kaip ten bebūtų, mobilios priemonės vis tiek yra naudingos, o džiugiausia, kad jas galima kilnoti. Mobilios auklės neturi jokių prijungimo laidų, nereikia rozečių, nes galima naudoti baterijų energiją. Tai reiškia, kad mobilios auklės gali būti padėtos arti mažo vaikelio, kurį norima stebėti. Dar vienas šio unikalaus išradimo privalumas tas, kad juo lengva naudotis. Mobilios auklės įjungiamos ir išjungiamos labai paprastai, o moderniam prietaisui tai ne visada yra būdinga. Senyvo amžiaus žmonės šiuolaikiška aukle taip pat sugebės naudotis, nes valdymas tikrai paprastas. O jaunos mamytės neretai nori grįžti atgal į darbą ir tuo metu patikėti vaiko priežiūrą jo seneliams. Prasčiau girdintiems seneliams labiau pravers mobilios auklės, o prasčiau matantiems – garsinės mobilios auklės. Todėl reikia gerai apgalvoti, kokios mobilios auklės reikia jūsų namuose, pagalvokite, kas ja naudosis ir tada bus lengviau apsispręsti.

Įrašykite internete frazę mobilios auklės ir tada pamatysite visus geriausius jų tiekėjus pirmame paieškos lape. Išsirinkę vieną iš jų, pavyzdžiui, kad ir e-vaikas.lt, galite su jais susisiekti nurodytai kontaktais ir jums bus suteikta visa pagalba renkantis prekę. Kaip žinote, geras pardavėjas yra tas, kuris parduoda žmogui ne brangiausią prekę, o tą, kurios jam reikia. Toks požiūris į prekybą atneša daugiau naudos nei agresyvi reklama ar vien brangiausių prekių brukimas klientams.

Kai kurie žmonės, retai naršantys internete gali net nesuprasti, kas tos mobilios auklės, kiti jas yra matę tik filmuose ir net nepagalvoja, kad šios prekių tiekimas yra ir Lietuvos rinkoje. Dabar, kai mes jus jau supažindinome su tuo, kas yra mobilios auklės, tikime, kad jūs apsvarstysite galimybę tokią nusipirkti savo namams. Juo labiau, kad ši priemonė tinka prižiūrėti ne tik kūdikius, bet ir labiau ūgtelėjusius vaikučius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *