Nauji butai Kaune – vardan kuo sveikesnių kauniečių

nauji butai kauneLietuvos medikai sunerimę – kas metai vis labiau prastėja mūsų tautiečių sveikata, sergamumas gyvybei pavojingomis ligomis vis jaunėja, kaip bebūtų gaila, tačiau vis jaunesnio amžiaus žmonės netenka darbingumo. Apie pačius liūdniausius atvejus net nesinori kalbėti, tačiau ir jie nenuteikia optimistiškai: žmonės menkai rūpinasi savo sveikata, retai atkreipia dėmesį į būtiną ankstyvą sunkių ligų prevenciją, kuri tikrai gali išgelbėti nemažai lietuvių. Prie vis didėjančio sergamumo ūmiomis lėtinėmis ligomis prisideda netinkamas gyvenimo būdas: nekokybiška mityba, mažai fizinės veiklos ir paprasčiausio judėjimo, abejingumas savo darbo ir gyvenimo aplinkai. Ar dažnai naujo gyvenamojo būsto ieškantys žmonės pagalvoja, kiek gryno, o ne gatvėmis zujančių automobilių teršiamo oro supa jų išsirinktą namą? Ar, ieškodami kur įsigyti būstą, atkreipia dėmesį, kokiose apylinkėse randasi nauji butai Kaune? O ar jiems aktualu, kokiomis statybinėmis bei apdailos medžiagomis įrengti nauji butai Kaune, kuriomis teks kvėpuoti ten gyvenant daugelį dešimtmečių? Deja, atsakymų į panašius klausimus ieško ir į juos atsižvelgia ieškodami naujų namų labai nedaug kauniečių, o tai gali turėti labai reikšmingos įtakos jų bei kitų šeimos narių sveikatai.

Namuose

Nauji butai Kaune ar privatūs namai šiais laikais statomi ir įrengiami ne tik pagal statančios įmonės galimybes, sumanumą ir suvokimą. Jei laiku (būtent – iš anksto, o ne paskutinę minutę ar jau pavėluotai) būsimi gyventojai pareiškia savo pageidavimus, visus darbus vykdantys darbuotojai į juos atsižvelgia ir stengiasi įgyvendinti. Žinoma, jei tos užgaidos būna protingos ir tinkamos… Dažniausiai į statybinių bei apdailos medžiagų ekologiškumą kreipiamas didesnis dėmesys tik tuomet, jei šeimoje esama itin alergiškų jos narių, kuriems bet koks chemijos poveikis sukelia neigiamą poveikį. Alergija tokiais tempais spartėja, jog medikai ją įvardina jau kaip epidemiją, nes labai retam mažyliui vaikystėje nepasireiškia alerginės reakcijos, kurios jam augant tik ūmėja. Nuo alergijos nesame apsaugoti nė vienas, nes nežinia kuriuo gyvenimo laikotarpiu mūsų organizmas prisipildys alergenų ir iškils bėdų su alergija, turėsim prie jos derinti savo gyvenimo būdą. Jei gyvename tokioje aplinkoje, kuri yra kuo natūralesnė, sveikesnė, su kuo mažiau sveikatai pavojingų cheminių medžiagų, tuo mažiau tikimybės, kad turėsim bėdų su šia liga. Nauji butai Kaune, jei jie įsigyjami su daline apdaila, gali būti įrengti su antialergiškomis, kuo natūralesnėmis medžiagomis. Seniai pripažinta, jog mūsų sveikatai yra žalingi medienos lakas ir medžio klijai, dispersiniai emulsiniai, vandens pagrindu pagaminti dažai, statyboje ir baldų gamyboje naudojamos medžio drožlių plokštės, sintetiniai kilimai ir kiliminės dangos. Rengiant savo namus reikėtų vengti panašių dalykų, nes bent jau savuose namuose norisi gyventi kuo sveikiau.

Kieme ir rajone

Jei jūs nesate konkrečiai suplanavęs, kurioje laikinosios sostinės vietovėje norėtųsi įsikurti, verta būtų pasidomėti, kur parduodami nauji butai Kaune ir išsirinkti su kuo daugiau gamtos supančia aplinka. Pavyzdžiui, Šilainiai laikomi švariausiu miesto rajonu, o jame pastatyti nauji butai Kaune savo kiemuose net turi savas treniruoklių bei vaikų žaidimų aikšteles. Kadangi aplinkui yra nemažai vietovių, kur galima pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru, o ne centro gatvėmis nesustabdomai zujančių automobilių smarve, pasigrožėti gamtos vaizdais, todėl ši vietovė yra viena iš dėkingiausių auginantiems mažus vaikus. Kadangi vis daugiau žmonių laisvalaikiu mina dviračių pedalus, šiose apylinkėse nutiesti dviračių takai bus geriausias atotrūkis nuo kasdienybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *