Nauji butai pajūryje ir atostogavimas prie jūros

Nauji butai pajūryje ir atostogavimas prie jūros yra labai skirtingi dalykai, kurie skiriasi kaip diena ir naktis. Tuojau bandysime tuos skirtumus išryškinti, kad jums būtų aiškiau. Nauji butai pajūryje statomi tokiose vietose, kur jūra nudriekti paplūdimiai yra be galo gražūs ir vis dar tvarkingi. Tuo tarpu tos vietos, kur renkasi miesto svečiai, turistai, paplūdimių kokybė visai kita… mes daug dėmesio skiriame paplūdimio butai prie juroskokybei, kuri lauks arba nelauks žmonių todėl, kad jūra yra pagrindinis traukos objektas, dėl ko ten žmonės važiuoja. Lietuvos pajūris apskritai imant nėra ilgas, kitos valstybės tikrai turi ilgesnių, bet ne visas Lietuvos pajūris liūdina, galite tuo neabejoti. Nauji butai pajūryje yra kiek atokiau nuo miesto šurmulio, tad ten ir žalos paplūdimiui padaryta mažiau. Deja, bet tai tiesa, žalą patys žmonės ir padaro, kai nesaugo to, ką turi – gražią gamtą. Dėl žmogaus kaltės paplūdimiuose lieka šiukšlės, nesurinkti šunų ekskrementai, dar blogiau, jei didelį reikaliuką padaro koks žirgas, atvestas fotosesijai ir pasijodinėjimui per bangas. Jau negalbant apie tai, kad ir patys žmonės savo gamtinius reikaliukus daro į jūros vandenį. Taip bjauriai elgesi ne visi, tačiau lietuviškas paūris kurortinėje zonoje tikrai tuo pasižymi. Laimei, kad nauji butai pajūryje statomi atokiai nuo kurostinės zonos, tad paplūdymiai ten yra vis dar gražūs.

Atostogaujantys vis dažniau peikia lietuvišką pajūrį ir pajūryje atostogaujančius, todėl vis dažniau renkasi atostogas ne Lietuvoje, o prie užsienio paplūdimių, kur oras visada geras ir nereikia spėlioti, ar lis lietus. Kaip jau minėjome, peikiama yra kurortinė pajūrio dalis, o ne visa jūra. Jūra vis dar žavi savo grožiu, tik reikia, žinoti, kurios pajūrio atkarpos yra gražios, kur dar galima rasti smėlio kopų, neišplautų banguojančios jūros. Taigi, palūdimys yra svarbu ir to nenuginčysi.

Toliau, apartamentų kainos. Daug kas sako, kad nuomotis pajūryje Lietuvoje, visai neapsimoka, nes kainos labai užkeltos ir tai verčia rinkti atostogas ne Lietuvoje, o užsienyje. Tačiau visai kas kita, jei jūsų namai yra nauji butai pajūryje ir jums nereikia neiko nuomotis. Turėti savo būstą ar tai būtų nauji butai pajūryje, ar kur kitur, vis tiek yra labai naudinga. Nekilnojamasis turtas, būnant apsukriu, yra geras dalykas. Svarbu tik rasti tikrai dėmesio vertus pastatus ar butus ir nenusipirkti katės maiše. Lamei, nauji butai pajūryje gali būti apžiūrėti iš vidaus ir įvertinti dar prieš priimant sprendimą pirti ar nepirkti to buto. Tai yra puiki galimybės atsikratyti „katės maiše“ ir žinoti, kas iš tiesų parduodama, kokia objekto būklė. Bet dažniausiai naujai butai pajūryje statomi tikrai apgalvotai. Juk visiems žinoma, kad pajūryje vėjas didesnis ir dažnesnis nei kituose miestuose, tad pasirūpinta, kad nauji butai pajūryje turėtų iš tiesų šiltas sienas. Šiluma yra būtina ir to nenuginčysi ir norisi, kad jauku buto viduje būtų ne tik šaltuoju sezonu, bet ir vasarą. Pagarba tiems statybininkams, kurie geba kokybiškai kurti naujas gyvenamąsias vietas. Juk žmonių skaičius mestuose keičiasi, vieni išvyksta, kiti atvyksta. Skaičius svyruoja, bet nekilnojamojo turto rinka turi būti pasiruoši pasiūlymų tiems, kas nori gyvenamąją vietą keisti. To iš anksto nenuspėsi, kada kas užsimanys pirkti butą, nors buto pirkimas ir nebūna impulsyvus. Juk buto pirkimą visi gerai apgalvoja ir ne tik jo kainą, bet ir geografinę vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *