parduodami butai Kaune

Naujuose butuose Kaune ieškoma patogumo

Nauji butai Kaune, statomi pastaruoju dešimtmečiu laikinojoje sostinėje, pasižymi ypatingu dėmesingumu tiems, kurie juose gyvens. Patogumas – štai svarbiausias reikalavimas, nuskambantis parduodamų butų Kaune prekeiviams. Žmonės įprato kiekviename žingsnyje turėti tai, kas suteikia kuo mažiau problemų. Tad ir įsigiję naują butą Kaune tikisi ilgus metus neturėti rūpesčių. Naujai pastatyti ir parduodami butai Kaune, „Smėliuose“, patenkins net išrankiausių gyventojų pageidavimus, nes čia:

…SAUGU. Labai svarbu, kad vaikai ir namuose, ir kieme jaustųsi drąsiai, o tėvai – ramiai. Juk dažnai po pamokų mokyklinukai laiką leidžia vieni namuose ar lauke, o tai kelia nerimą dirbantiems tėvams. Rinkitės tokį gyvenamąjį būstą, kuriame pasirūpinta saugumu: apsaugota jo teritorija, įrengtos telefonspynės, filmavimo kameros, rakinama laiptinė, požeminės aikštelės vartai bei įėjimo durys, uždaras kiemas su nuotolinio valdymo užraktu.

…JAUKU. Pro naujų butų Kaune, Šilainiuose, langus atsiveria žavingos gamtos apsuptis: Veršvos kraštovaizdžio peizažas, senamiesčio žiburiai bei Nemuno panorama, Linkuvos dvaras, autentiški fortai, Santaros parkas, Milikonių kalno apžvalgos aikštelė. Kieme įrengtoje žaidimų aikštelėje bus malonu pramogauti mažiesiems gyventojams, krepšinio ar treniruoklių aikštelėje – vyresniems. Sutvarkyta namų aplinka teiks atgaivą po dienos darbų.

…TAUPU. Butai Smėliuose – vieni ekonomiškiausių naujų butų Kaune, atitinkantys A klasės šilumos naudingumo koeficientą. Įrengtos „Protingo namo” sistemos elementai leidžia gyventojams sutaupyti net iki 60% šildymo sąnaudų, tad už šildymą mokėsite tik 0.98 Lt/kv.m. Lauko namo sienos apšiltintos 25 cm storio vatos sluoksniu, kas retai taikoma net ir statant individualų namą. Ilgaamžiai namų fasadai pagaminti iš aliuminio, kuris mažiausiai 20 metų nereikalaus priežiūros ir investicijų. Kokybiški langai sumontuoti laikantis vokiškų tradicijų, montavimo metu panaudotos garo bei vėjo izoliacijos, o angokraščiai aptaisyti „styrodur” polistirenu. Ši technologija praleidžia vandens garus iš patalpos vidaus, tačiau nepraleidžia vėjo ir vandens iš lauko.

… ir žinoma PATOGU. Nuo buto Šilainiuose automobiliu miesto centras pasiekiamas vos per 7 min. Viešasis transportas iš Šilainių kursuoja į kone visas Kauno vietas. Parduodami butai Kaune, Šilainiuose, patrauklūs tuo, jog iš jų patogu nuvažiuoti ne tik į bet kurią Kauno vietą, bet ir į kitus miestus, nes visai netoliese driekiasi automagistralė Vilnius – Klaipėda. Gyventojų patogumui: Šilainių turgavietė, didieji ir mažesni prekybos centrai, pramogų ir laisvalaikio bei sporto klubai, poliklinika ir šeimos klinikos, biblioteka, bankų skyriai, dviratininkų ir pėsčiųjų takas, baseinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *