Nedidelės siuntos į Norvegiją

Jums visai nereikia didelių pastangų, kad nedidelės siuntos į Norvegiją būtų išsiųstos pageidaujamų adresu. Ar jūs kairiarankis, ar dešiniarankis vis tiek sugebėsite savo siuntą supakuoti ir užrašyti gavėjo duomenys. Tai tikrai ne sudėtingesnė užduotis nei vaikui parašyti laiškąsiuntos Kalėdų Seneliui. Tarp kitko siuntos į Norvegiją nukeliauja ne ką lėčiau nei laiškai. Tad, jei ketinate ką nors nusiųsti, kažkuo pasidalinti, galite nedvejoti, nes jūsų siunta gavėją pasieks dar iki didžiųjų švenčių. Šventės kažkada pasibaigs, o siuntos į Norvegiją keliaus ir toliau, tik gal mažesniais tiražais. Vis dėlto didysis siuntų bumas vyksta lapkričio pabaigoje ir per visą gruodžio mėnesį iki pat šventinių dienų.

Siuntos į Norvegiją – kurjerio darbas ir ne bet kokio kurjerio, o turinčio tarptautinių siuntų gabenimo patirties. Tokiu kurjeriu gali dirbti tik nepriekaištingą reputaciją turintys vairuotojai, kadangi niekas savo siuntų nenorėtų patikėti teistam asmeniui ar psichologinių problemų turinčiam žmogui. Kurjeris turi būti paprastas, dorai gyvenantis asmuo be sudėtingų problemų. Žmogus turi būti patikimas, kad įmonė jį samdytų. Tik taip siuntos į Norvegiją gali būti pristatomos per reikiamą laikotarpį. O jis tikrai nėra labai ilgas, nes reikia nugabenti tikrai daug siuntų. Visos siuntos yra registruojamos, įtraukiamos į važtaraščius, tad nei viena siunta nepasimes. Siuntos gabenamos saugiai pritvirtintos ir į mikroautobusą sukraunamos pagal tai, kurias pirmiausia reikės perduoti į kitas rankas. Šios siontos pakranamos arčiausiai transporto durų, kad būtų patogų iškrauti, kai ateis laikas. Siunta po siuntos mikroautobusas ištuštėja lankantis vis pas kitus asmenis. Taip pamažu ateina laikas važiuoti atgalios į Lietuvą ir pasikrauti transporto priemonę naujomis siuntomis, kurios taip pat keliaus į užsienį. Juk tarptautiniai siuntų vežėjai tą ir daro, iš to ir gyvena, kad gabena smulkius, gabaritinius siuntinius į užsienį. Vairuoti mikroautobusą tikrai nėra labai sunku, tai tikrai paprasčiau nei vairuoti sunkvežimį. Sunkvežimiu važiuojant dalis kelių yra netinkami dėl to, kad sunkvežimiams nėra pritaikyti, o mikroautobusas gali važiuoti praktiškai beveik visais keliais kaip ir lengvieji automobiliai. Mikroautobusai nesunkiai įveikia posūkius taip pat lengvai kaip ir lengvieji automobiliai, o sunkvežimiai, kol įsuka į kokį posūkį, kartais ir spūstis gatvėje sudaro. Tai turbūt didžiausi skirtumai, lemiantys mažesnio transporto pasirinkimą. Taigi, tiek įmonės, tiek ir patys vairuotojai mieliau renkasi dirbti mikroautobusais ir šį pasirinkimą suprasti nesunku. Už tą pačią kainą kiek kainuoja sunkvežimis turbūt išeina ne vienas mikroautobusas. Tai reiškia, kad turint dvi transporto priemones, kurios veža po mažiau siuntų, siuntos išdalinamos greičiau nei tada, kai viena transporto priemonė išvežioja didelį kiekį siuntų. Taigi, svarbus faktorius yra ir laiko taupymas, nes tai naudinga įmonei, verslui.

Dar galima pridurti, jog siuntos į Norvegiją keliauja kiek mažesniais srautais nei į Angliją, bet Norvegijos kryptis taip pat turi paklausą ir gerai, kad yra kas siuntas ten gabena. Lietuvis turi turėti prieigą siųsti siuntas į visas Europos ar net pasaulio šalis, kaip ir visi likę pasaulio žmonės siuntas siunčia kur tik nori. Kaip žinoma, siuntos į Norvegiją keliauja ne vien dėl artėjančių švenčių, yra ir kitų motyvų siuntoms siųsti. Paklausykite tų, kurie su siuntomis dirbą ilgą laiką ir siųskite siuntas kuo skubiau, net jei jūsų siunta ne dovana, o siunčiama su rimtu reikalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *