Negabaritinių krovinių pervežimas moderniu transportu

Krovinių gabebenimas yra dvejopas, nes vieni kroviniai gabartiniai, kiti – negabaritiniai. Negabaritinių krovinių pervežimas yra tiek pat reikalingas užsakovams kiek ir nedidelių siuntų siuntimas. Bet turėkite omenyje, kad dažniausiai įmonės specializuojasi arba siuntų vežiojime, arba negabaritinių krovinių vežime, nes darbo specifika skiriasi. Pirmuoju atveju darbas niekuo ne lengvesnis dėl to, kad dirba sunkvežimiaipaprasti kurjeriai. Kai reikia vežti daug smulkių siuntinių į daug skirtingų vietų, maršrutas tampa gal net panesnis, nes daug sustojimų. Be to, labai svarbu tampa daiktų sukrovimas transporto priemonėje, nes kiekvieno sustojimo metu pas gavėją turi būti galimybė patogiai ir greitai paiimti jam priklausantį krovinį ir jį perduoti. Gavėjas, žinomas, gavęs siuntinį dar turi pasirašyti. Tokios kurjerių tarnybos dažniausiai užsakovo net neinformuoja, kad siuntinys jau pasiekė tikslą. Šioje vietoje irskirtinumą turi negabaritinių krovinių pervežimas, nes klientų kiekis vieno vežimo metu yra tikrai ženkliai mažesnis, vadinasi, jiems skiriamas didesnis dėmesys per tą patį laiko tarpą. Vadinasi, galima daryti prielaidą, kad aptarnavimo lygis nesutampa, nors abiejų sričių įmonės dirba profesionaliai.

Koks yra negabaritinių krovinių pervežimo pranašumas ilgai svarstyti netenka. Galima išskirti pagrindinius dalykus per kelias minutes be didesnio gilinimosi į paslaugų paketą. Negabaritinių krovinių pervežimas – tai yra unikali sritis dėl kelių priežasčių:

 

  • Transportas pritaikomas bet kokiems gabaritams;
  • Klientas informuojamas apie grovinio pervežimo procesą, o ne vien rezultatą;
  • Kelionė suplanuojama mažiausiomis sąnaudomis, o tai lemia mažesnę kainą klientui.

 

Žinant visus įmonės išsikeltus principus galima suprasti vienintelį dalyką. Tai būtų faktas, kad negabaritinių krovinių pervežimas yra tas verslas, kuriuo klientai gali pasitikėti. Pasitikėjimas sukuriamas paprastai:

 

  • Mandagiu bendravimu;
  • Aiškia sutartimi be paslėptų sąlygų;
  • Krovinio draudimu;
  • Visų dokumentų sutvarkymu;
  • Garantijomis, kurios yra daugiau nei pažadai.

 

Žodžio patikimumas šiais laikais yra nevertinamas, pasitikima tik antspauduotomis sutartimis, patvirtintomis notaro, jei reikia. Tačiau kada žodis yra patikimas? Manytume kad tada, kai raštiškas įsipareigojimas yra nesulaužomas. Tada tampa aišku, kad rašytas žodis atitinka sakytinį žodį. Taip gimsta pasitikėjimas, o paslauga Negabaritinių krovinių pervežimas nepraranda klientų susidomėjimo.

Negabaritinių krovinių pervežimas įmones domina tada, kai reikia rasti įmonę, kuri specializuojasi stambių krovinių pervežimą, kuriai Lietuvos ribos nėra riba. Kodėl prabilta apie valstybės sienas? Todėl, kad didžioji negabaritinių krovinių dalis keliauja iš vieno taško į kitą ne Lietuvos ribose, o kur kas didesniais atstumais. Kas nutinka, kai laukia sienos kirtimas ir prasideda tikrasis eksportas? Laukia ne kas kita kaip muitinė! Ten keliami aukšti reikalavimai dokumentams ir krovinio atitikimas tiems dokumentams. Negalima vežti draudžiamų daiktų, kuriuos nurodo valstybė, į kurią norima patekti. Negalima vežti daiktų, kurie yra neįtraukti į dokumentus, nes gali paaiškėti, kad jie vogti ar pan. Informuojame, kad už tokius nusižengimus yra baudžiamos ne logistikos įmonės, o to krovinio savininkai, visa atsakomybė lieka jiems. Logistikos įmonės niekada nebandytų vežti kontrabandos, nes tai sugriautų verslo įmonės reputaciją. Klientai daugiau į įmonę nesikreiptų. Reputacija yra labai svarbi ne tik advokatams, bet ir tiems, kas koordinuoja stambių krovinių pervežimus. Vieną kartą neturint kuo nusivilti galima drąsiai ir antrą, trečią, ketvirtą… kartą kreipti į tą pačią įmonę. Kai žinai, kad darbas iš tiesų įmonėje vyksta pagal visus standartus, žinai, kad tavo, kliento, lūkesčiai bus patenkinti su kaupu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *