Operatyvus sudėtingų vertimų atlikimas

vertimu paslaugos,,AJ Projects“, tai yra šiuolaikinis vertimų biuras Vilniuje, kuris vienija pačius geriausius vertimų profesionalus. Vertimų biuras Vilniuje padės jums verčiant bet kokius dokumentus, teisinius, medicininius dokumentus arba technines instrukcijas. Mes atliekame, bet kokio sudėtingumo vertimus ir garantuojame, kad viskas bus atlikta kokybiškai nepriklausomai nuo kalbos ir verčiamo teksto temos.

Jei jūs domina vertimų paslaugos, tai jūs kreipiatės teisingu adresu. Juk daug vertimo biuro teikia vertimo paslaugas, tačiau tikrai ne visi gali pasigirti, kad pas juos dirba geri specialistai, kurie jau ne vienerius metus užsiima šia veikla.

Mes jums garantuojame atliekamų darbų kokybę, jei bendradarbiausite su mumis jūs visada galėsite būti tikri, kad  gausite savo užsakytą vertimą laiku ir žinoma tinkamos kokybės.

Mes savo klientams teikiame šias paslaugas:

  • Garso ir vaizdo įrašų transkribavimas;
  • Tekstų vertimo paslaugos;
  • Dokumentų vertimas ir tvirtinimas;
  • Redaguojame ir maketuojame.

Verčiame tekstus ir dokumentus į 20 pasaulio šalių kalbų, todėl mums tikrai nebus sudėtinga atlikti jūsų pateiktą užsakymą. Vertimus atliekame konfidencialiai ir neplatiname jokios mums patikėtos informacijos. Vienas iš mūsų vertimų biuro privalumų, tai kad mes  savo klientus periodiškai informuojame kaip vyksta visi darbai.Taip pat jūsų patogumui mes dirbame savaitgaliais ir švenčių dienomis, tai suteikia galimybę per labai trumpą laiką atlikti paskirtus darbus. Verta paminėti, kad mes ypatingai rūpinamės savo nuolatiniais klientais. Didesnės nei 5 lapų anglų arba rusų kalbos tekstai  gali būti išversti per labai trumpą laiką. O svarbiausia tai, kad pagrindinis mūsų tikslas yra, kad klientas būtų patenkintas mūsų atliktu darbu. Tik kruopštaus ir atsakingo darbo dėka  mums pavyksta tiksliai perteikti informaciją, garantuoti, kad nebus padaryta jokių leksikos, stiliaus ir gramatikos klaidų. ,,AJ Projects“ tikslas ilgalaikis ir sėkmingas bendradarbiavimas su mūsų klientais. Mes nesivaikome finansinės sėkmės, nes žinome, kad  atliktu darbu patenkintas klientas kreipsis į mūsų vertimų biurą dar ne vieną kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *