Parduodami jaukūs butai Kaune

parduodami butai KauneNorite įsigyti butą Kaune? ,,Smėliai” suteiks jums galimybę greitai pasirinkti ir įsigyti naujus butus Kaune. Jūs galėsite įsigyti vieno kambario, dviejų kambarių  ir trijų kambarių butus. Yra parduodami butai Kaune tiek su pilna, tiek ir su daline apdaila.

Jei jūs norite įsigyti naują butą Kaune, tai mes jums tikrai galėsime pasiūlyti naudingus pasiūlymus, kurie jums padės atsikratyti daugybės galimų sunkumų ir problemų, kurios būtu susijusios su sutartimi. O jūs galėsite įsigyti jaukų, ekonomišką ir šiltą naują butą Kaune, kuris bus ramiausiame ir  gražiausiame Kauno rajone.  Galėsite džiaugtis mažomis šildymo sąskaitomis ir kitais privalumais.

Pirkti butus ,,Smėliuose“ yra labai naudinga, kadangi jūs gyvensite patogioje vietoje, šalia jūsų namų bus darželis, mokykla, prekybos centras, ligoninė , o kelionė iki centro truks vos 10 minučių.  Gyvendami šiuose naujuose butuose jūs gyvensite ekonomiškiau, kadangi jūsų namuose bus sumontuoti kokybiški langai, kurie neleis į jūsų namus patekti šalčiui ir vėjui. Namų fasadai yra pagaminti iš aliuminio. Namai apšilti 25 cm storio vatos sluoksniu. Vienas iš šiuolaikiškų privalumų, kuriuos turi šie namai, tai yra namuose įranta ,,protingo namo“ sistema, taip pat yra įrengta puiki garso izoliacija.

Jūs ir jūsų šeima galėsite gyventi saugiai, kadangi yra uždaras kiemas, namo aikštelė yra rakinama, įrengtos telefonspynės, kurio galėsite matyti ar nesilanko svetimi žmonės. Kad galėtumėte jaustis jaukiai ir galėtumėte kiekvieną dieną grožėtis gražia aplinka. Namai yra pastatyti gražiame rajone, per langus jūs galėsite pamatyti  tekantį Nemuną ir senamiestį, taip pat yra daugybė vietų kur jūs galėsite pasivaikščioti, be to, tai yra švariausias rajonas visame mieste, ypatingai geras geriamasis vanduo. Parduodami butai Kaune jums suteiks galimybę džiaugtis ramybe ir gražia aplinka. Įsigydami šiuos butus jūs niekada nesigailėsite, kadangi turėsite visą reikalingą infrastruktūrą, kuri yra įrengta jūsų gyvenimo patogumui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *