Parduodami nauji butai Kaune

parduodami nauji butai kauneAr pastebėjote, kokie dabar  yra parduodami nauji butai Kaune? Taip, taip, tik patys naujausi, gražiausi, moderniausi ir visiškai nebrangūs. Parduodami nauji butai Kaune siūlo labai geras sąlygas (ypač finansines) žiūrint į ilgalaikę perspektyvą. Ir čia kalba daugiausiai pasisuko apie taip visų Lietuvos gyventojų nekenčiamą šildymo sezoną. Gera naujiena yra ta, kad Kaune šildymo kainos yra vienos mažiausių iš visos Lietuvos. Taigi, jei dar įsigysite ekonomišką, ekologišką ir energiją taupantį, moderniai apšildytą naują būstą – liksite tikrai be galo patenkinti. Puikus pavyzdys Jums. Jūs daug dirbate ir taupote pinigus naujo buto pirkimui. Pagaliau išaušta toji diena, kada jau galite pirkti visiškai naujutėlaitį butą, gerame Kauno rajone, tarkim Šilainiuose. Tačiau po viso pirkimo Jums darosi liūdna, kad teko sumokėti daugiau pinigų nei tikėtasi. Tačiau gyvenat vieną mėnesį, kitą ir imate pastebėti, kad sąskaitoms už šildymą ir už kitus komunalinius mokesčius netenka pakloti tokių didelių sumų, kaip seniau, tarkim, senesnės statybos, nerenovuotame name. Bėga mėnesiai, metai, o Jūsų piniginė ne tai, kad netuštėja, bet pradedate jausti, kad tiesiog pilnėja. Juk nedidelės sąskaitos atperka viską, o ilgalaikėje perspektyvoje netgi ir pilnai kompensuoja visą sumokėtą sumą. Dar geresnis variantas yra tas, kad, jei nuspręsite savo naują butą kurį laiką tiesiog panuomoti – kaina atsipirks per dar greitesnį laiką. Juk, jei butas naujas ir labai kokybiškas tai ir jo nuomos kaina bus ženkliai kilstelėjusi. Galbūt nuomininko greitai ir nerasite, tačiau palaukti bus tikrai verta.

Kitas puikus privalumas, kurį Jums gali pasiūlyti parduodami nauji butai Kaune – tai išpuoselėta aplinka, gražūs vaizdai ir draugiška, bei saugoma kaimynystė. Nauji butai turi puikias bendrijas, kurios rūpinasi visa aplinka. Jeigu dar ir patys esate švarus žmogus ir neturite mados šiukšlinti bet kur – tik dar geriau. Nėra nieko smagiau, kaip ryte išeiti į aikštelę šalia namų, pasidžiaugti šviežiai nupjauta žole, išpuoselėtais gėlynais ir tokia tarsi atskira ir savita erdve tik naujų namų rajonėlyje. Taip pat yra labai gerai, kad tokie namų kvartalai yra itin kruopščiai saugomi. Visa teritorija būna aptverta, ir neretai saugoma stebėjimo kameromis. Čia nusikaltėliai retai beužklysta, todėl Jūs, bei kaimynai ir artimieji jausis tikrai ramiai naktimis. Naujų butų namai turi požemines automobilių saugojimo aikšteles, todėl Jums niekada neteks pyktis su kaimynais, ieškoti ir nerasti sekmadienio vakarais vietos savo automobiliui ir statytis saviškio ant pievelės, ar ant šaligatvio (už ką beje teko girdėti, kad jau yra ir mokomos baudos). Ramybė, saugus, poilsis ir pramogos. Pasirodo visa tai gali būti suderinta. Naujame kvartale vaikai galės žaisti žaidimų aikštelėje, smėlio dėžėje, o Jūs sau linksmai galite suburti savo kaimynus ir pažaisti visi kartu krepšinį. Tokiu būdu Jūs ne tik linksmai praleisite laiką, tačiau gal net ir susirasite naujų bičiulių, ar bendraminčių. Jūsų vaikams bus taip pat labai linksma, nes ir jie ras naujų draugų. O, kaip žinia, vaikams yra žymiai lengviau susibičiuliauti. Vaikystėje užmegztos pažintys dažniausiai ir būna lemtingos, arba bent jau prisimenamos visą likusį gyvenimą. O juk žinote, kad draugystę reikia labai vertinti.

Na ir vienas pamirštas naujų butų privalumas yra – tas nepakartojamas jausmas, kad viskas čia yra nauja: naujos sienos, lubos, baldai ir visa kita. Naujas daiktas visada yra geras daiktas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *