Parduodami namai Kaune

Patogūs ir saugūs namai Kaune

Norite palankiomis sąlygomis įsigyti namą Kaune? Tokiu atveju jums yra būtinai reikia kreiptis į mus, kadangi kreipdamiesi į mus jūs galėsite lengvai įsigyti namą. Mes galime pasiūlyti milžinišką parduodamų namų Kaune pasirinkimą. Juk namai tai yra svarbi mūsų gyvenimo dalis, kadangi gyvensite jūs ir jūsų šeima, čia vyks šeimos vakarienės, jūs čia grįšite ir norėsite pailsėti po varginančių dienos darbų, taigi jūsų namas turi būti jaukus ir patogus, kurį įsigydami jūs nesigailėsite. Parduodami namai Kaune yra naujame gyvenamų namų kvartale, Poderiškių kaime, pietvakarinėje Kauno dalyje. Ši vieta pasižymi puikiu kraštovaizdžiu. Namai Kaune yra dviaukščiai, veidrodiniu principu išdėstyti vienas priešais kitą. Visuose parduodamuose namuose Kaune yra įrengtos šios komunikacijos, tai yra elektra, dujos, gręžinio vanduo, nuotėkų valymo įrenginiai. Namai yra šildomi dujomis, tačiau šeimininkai gali kūrenti namą ir kietuoju kuru, pasirinkti aeroterminį, geoterminį arba bet kokį kitą šildymo būdą. Namų sklypų plotai nuo 7 iki 8 arų.

Namai Kaune yra trijų baigtumo lygių:

  • Be vidaus įrengimo. Yra plastikiniai langai, dujotiekio įvadas iki namo, elektros instaliacijos įvadas, vandentiekis, taip pat numatyta vieta židiniui;
  • Su daline vidaus apdaila. Yra šešių kamerų plastikiniai langai, betonuotos grindys, vandentiekis ir buitinių nuotekų įvadai, šildomų grindų išvedžiojimas 1 aukšte, betoniniai laiptai, keramikinių blokelių tinkuotos vidinės sienos, elektros instaliacija ir yra numatyta vieta židiniui įrengti;
  • Su pilna vidaus apdaila. Taip pat yra plastikiniai langai. Betonuotos grindys ir sudėta grindų danga, gipso lubos, kurios yra nutinkuotos, nuglaistytos ir nudažytos, dujotiekis, yra įrengta namo šildymo sistema, betoniniai laiptai, tinkuotos ir nudažytos vidinės sienos, taip pat yra sudėtos vidaus durys.

Namai Kaune labai patogūs, jaukūs ir saugūs namai. Jei jūs turite vaikų tai jūsų patogumui 5 km spinduliu yra įrengti trys vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai ir bažnyčia. Name yra skalbykla ir pagalbinis kambarys. Taip pat yra pasirūpinta teritorijos saugumu yra įrengta automatinė užtvara, kvartalas yra aptvertas tvora. Parduodami namai Kaune jūsų nenuvils, kadangi čia yra pasirūpinta viskuo, kad jūs ir jūsų šeima galėtu gyventi patogiai ir be jokių rūpesčių. Jums telieka pasirinkti koks namas jums yra tinkamiausias.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *