Patogūs pavadėliai šunims

Pavadėliai šunims

 

Rūpestingas šeimininkas visada galvoja  apie savo augintinio patogumą ir sveikatą ne tik tada, kai jis yra namuose, tačiau taip pat ir lauke.   Žmonės, kurie augina šunis žino, kad pavadėliai šunims tai yra ne tik papuošimai, kurie pabrėš  šeimininko statusą, tačiau tai taip pat yra  kontrolės priemonė.  Todėl, kad nuo to kaip jūs tinkamai pasirinksite amuniciją, priklauso   jūsų šuns  nuotaika ir elgesys pasivaikščiojimo metu.  Svarbiausias faktorius, kai yra pasirenkami pavadėliai šunims tai kaip patogiai jaučiasi jūsų šuo.  Jei pavadėlis labai spaus, tokioje situacijoje šuo bus labai agresyvus.  Neverta labai taupyti, kadangi tokie modeliai gali būti pagaminti nekokybiškai, jie gali pritrinti visą kaklą arba gali ištrinti  kailį. Taip pat nėra rekomenduojama užsakyti pavadėlius su  adatomis, kadangi jos gali traumuoti  jūsų augintinį ir net jo šeimininką.  Internetinė parduotuvė  jums gali  suteikti galimybę įsigyti žinomų gamintojų pavadėlius šunims.  Prekių kataloge jūs rasite tiek klasikinius aksesuarus, tiek ir pavadėlius  su kristalais.  Prie kiekvieno pavadėlio gali būti  tvirtinami žetonai, kuriuose yra parašytas jūsų šuns vardas, taip pat kontaktinė šeimininko informaciją ir taip pat nuo kokių ligų buvo paskiepytas  jūsų šuo.

Ne ką mažiau svarbi detalė  yra tinkamas šuns pavadėlio pasirinkimas.  Šunų mėgėjai  dažnai sau užduodą klausimą kokį  pavadėlį reikia pasirinkti, tai turi būti pavadėliai šunims ruletės arba įprasti pavadėliai.  Idealus variantas yra  tas jei jūsų šuo turės kompaktišką pavadėlį, flexi pavadeliaikuris bus ilgas ir trumpas. Pasirinkimas priklauso nuo to kokios veislės yra jūsų keturkojis draugas. Pavyzdžiui, jei jūsų šuo yra mažas tokiu atveju tinkamas variantas bus  pavadėlis juostelė, kadangi ji tinkamai pasiskirstys per visą jūsų augintinio  stuburą. Tiems kas dažnai ir ilgai vaikšto tamsiu paros laiku pataria įsigyti pavadėlius šunims , kurie atspindi šviesą.  Tokie pavadėliai turi specialų blokavimo mygtuką, o tai jūsų šuniui suteiks galimybę  judėti laisvai, o jūs  iš vaizdo nepamesite savo augintinio. Atrodo kas gi galėtų būti paprasčiau nei pavadėlio šunims pasirinkimas?  Viskas yra pakankamai paprasta.  Tačiau tik iki tos akimirkos, kol jūs neateinate į   gyvūnų prekių parduotuvę.  Žinoma, tinkamas parduotuvės konsultantas  jums padės pasirinkti patį tinkamiausią pavadėlį, kuris bus skirtas jums ir jūsų augintiniui. Tačiau pradžioje išsiaiškinkime kokie turi būti  pavadėliai šunims.

Visų pirma, tai yra  pavadėliai šunims-roletai, kurie yra labai patogūs, kai reikia  vaikščioti miesto gatvėmis. Jei tai leis aplinka tokioje situacijoje  jūs savo šunį galėsite paleisti ilgesniu atstumu.  Jūs vienu mygtuko paspaudimu  galėsite  sutrumpinti  pavadėlį ir šuo bus arčiau jūsų.  Tačiau šie pavadėliai šunims taip pat tinka ne visiems.  Taip pat galima įsigyti pavadėlius-grandines, kurie yra labai populiarūs  tarp  pradedančių šunų augintojų, kadangi jie atrodo gražiai ir elegantiškai. Jei jūsų šeima gyvena dideliame mieste ir jums patinka vaikščioti su šuniuku parke, tokiu atveju  pavadėliai šunims jums bus tiesiog  būtini.   Tai yra vienas iš svarbiausių, kurį būtina turėti savo namuose jei tik jūs turite šunį. Pasirinkti pavadėlį reikia labai atsakingai.  Jei jūsų šuo yra didelis arba vidutinio sudėjimo, tačiau labai energingas, tokiu atveju apie pigius pavadėlius tiesiog reikia pamiršti, kadangi jie jums tikrai netinka.   Tokiems  šunims turi būti  pasirenkami labai kokybiški ir patikimi pavadėliai šunims.  Šiuolaikinė rinka jums gali pasiūlyti  didelį pavadėlių pasirinkimą, kurie tikrai pateisins jūsų poreikius  ir bus tinkami jūsų  šuniui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *