Profesionaliai atliekamas durų remontas

duru remontas kauneDurų remontas Kaune siūlo kokybiškai atliekamus durų remonto darbus. Mūsų kvalifikuoti specialistai  durų remonto darbus atliks taip, kad jūs dar ilgai galėsite džiaugtis savo namų durimis.

Bet kurio namo arba buto interjere svarbų vaidmenį vaidina durys. Tai yra nepakeičiama mūsų namų dalis, tai yra mūsų namų apsauga. Sutikite durys mūsų gyvenime atlieka labai svarbią funkciją ir sutikite, kad labai sudėtinga savo namą arba butą įsivaizduoti be durų. Durys žinoma yra mūsų apsauga, tačiau  kartais jos gali tapti  ir mūsų priešu. Nuo to, kaip yra sumontuotos durys, kai kuriose situacijose priklauso mūsų gyvenimas ir mūsų artimųjų saugumas. Taigi durims reikia skirti daug dėmesio.

Kad ir kokios jūsų durys būtu kokybiškos, tačiau visiems taip nutinka, kad laikas nuo laiko jos sugenda ir tada joms yra reikalingi remonto darbai. Viskas labai paprastai tikrai nereikia jaudintis arba pačiam kibti jas taisyti, kadangi taip elgiantis galima padaryti dar daugiau žalos. Geriausias sprendimas yra kreipti į profesionalus, kurie jau žino šio darbo specifiką ir turi pakankamai patirties.

Mes  atliekame šiuos durų remonto darbus:

  • Keičiame durų spynas ir vyrius;
  • Atliekame durų apdailos darbus;
  • Sutvarkome durų nelygumus;
  • Atliekame garso ir šilumos izoliacijos darbus;
  • Kviečiame durų furnitūrą.

Žinoma, durys tai visų pirma yra jūsų saugumas, todėl labai svarbu stebėti, kad durys būtu puikios būklės ir neverta pamiršti durų estetinės išvaizdos, kuri taip pat turi būti puiki. Kokybiškas remontas jūsų durims garantuos, kad jos jums tarnaus dar ilgą laiką, todėl mes jums siūlome pilną durų remonto paslaugų kompleksą. Prieš pradėdami visus remonto darbus mes  visada aptariame  laikotarpį per kurį reikia atlikti remonto darbus ir kainą. Jei klientui tinka visos mūsų sąlygos, tai mūsų darbuotojai pradeda savo darbus.  Durų remontas tai yra darbas, kuris reikalauja kruopštumo ir jokių būdu remontuojant duris nereikia skubėti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *