Saugus langų skystis

Langų skystis

Jūsų važiavimo automobiliu  saugumas priklauso nuo  to ar vairuotojas yra profesionalus ir to kokios techninės  būklės yra jūsų automobilis.  Kartais išvengti eismo  įvykių gali padėti tiesiog švarus  stiklas.  Gerai  išplautas  automobilio stiklas užtikrina  automobilio vairuotojui tinkamą  matomumą. Kai yra naudojamas įprastas vanduo jis negali išspręsti  šios problemos tinkamai pavyzdžiui rudens ar žiemos laikotarpiu.  Visi puikiai žino, kad vanduo esant žemai temperatūrai kristalizuojasi. O štai žiemą automobilių savininkams į pagalbą gali ateiti ne kas kitas, o langų skystis, kuris neužšąla. Šiais laikais  rinkoje yra pateiktas platus tokių  skysčių  pasirinkimas, kurie plauna langus ir tuo pačiu jie neužšąla.  Toks langų skystis  be jokių abejonių turi  būti pasirenkamas protingai. Jokiu  būdu nereiškia, kad pigu tai yra  blogai, tai yra  suprantama  ir taip. Kiekvienas žmogus, kuris  nori sutaupyti gali  įsigyti klastotę ir gauti  jūsų automobilio stiklas užšals.  Jei  jūsų plovimo skystis  yra užpildytas  vandeniu, tokiu atveju važiuoti tokiu  automobiliu jūs galite tik vasarą.  Jei  temperatūra  yra žemiau  nulio vanduo atitinkamai užšals, o tai reiškia  padidės ir jos apimtis.  Tai reiškia, kad gali sugesti  tam tikros  automobilių dalys, tačiau  jūs apie tai  taip pat turėtumėte žinoti. Taigi  tampa aišku, kad žiemai reikia  tinkamai paruošti automobilį ir tada  bus nebaisūs jokie  temperatūros  svyravimai. Tačiau kaip galima  nepasirikti, kuomet yra  pasirenkamas langų skystis? 

Kaip langų skystis puikiai gali tikti  etilo spiritas, tai yra   toks skystis, kurio sudėtyje būtų  šios medžiagos arba gali  būti naudojami etanolio  pakaitalai, įprastai tai būna bioetanolis, kuris būna  sumaišomas su priedais ir metilo spiritas. Pastaroji  medžiaga neturėtų būti naudojama, kadangi  tai yra labai  stiprus nuodas, kuris veikia  organizmą net jei jis nėra  vartojamas į vidų.  Skysčiai, kurių pagrindą  sudaro bioetanolis gali  būti praktiškai idealus variantas, kuris   tiks įvairiems  automobiliams ir įvairių kainų kategorijų  automobiliams.  Tačiau  tokio langų skysčio kaina  vis dar išlieka pakankamai  aukšta. Todėl   langų skystis, kursi neužšąla  yra gaminamas iš dar vienos  medžiagos  tokios kaip izopropilo alkoholis. Tokį  skystį galima  atpažinti labai greitai, kadangi jis  turi nemalonų kvapą, kuris labai panašus į acetoną.  Žinoma, gamintojai  visada stengiasi į tokius gaminius  dėti daugiau kvapų  stipriklių, tačiau tai bendrą  situaciją  keičia  labai menkai. Taigi kas  iš tiesų yra geriau? Tačiau izopropilas kaip ir metanolis gali  sukelti  apsinuodijimą, tačiau ši medžiaga  turi naudingas savybes, tai yra stiprus  kvapas, tai yra tarsi  tam tikras ribojantis  faktorius.  Jei į bakelį kur pilamas  skystis yra įpilamas metanolis tokiu  atveju  automobilis  galės būti naudojamas  tik  labai tvirtai užveriant duris  ir langus.

Visi puikiai žino, kad spiritas gali  sukelti žalą žmogaus sveikatai. Ypatingai  pavojingas  metanolis, kuris  gali kauptis žmogaus  organizme kaip nuodas, todėl jis  yra draudžiamas daugelyje  šalių. Izopropilo   alkoholis  turi  labai  aitrų kvapą, todėl jo naudojimas taip pat nėra pagedautinas. Etanolis  yra naudojamas  maisto ir vaistų pramonėje. Pats saugiausias langų skystis  yra tas, kurio  sudėtyje  yra etilo alkoholis.  Kokybiškas langų skystis pasižymės  tokiomis  savybėmis kaip nešvarumų pašalinimas esant žemai temperatūrai. Kai  ya naudojamas  skystis, valant automobilio langus neturi būti palikti jokios juostos ar apnašos, kurios  trukdytų vairuotojui matyti.  Taip pat skystis turi  užtikrinti  automobilio  paviršiaus  saugumą, neturi nukentėti  automobilio  valytuvai, tarpinės, neturi būti pažeidžiamos plastikinės dekoracijos.  Skystis  neturi sukelti  jokios žalos žmogaus sveikatai. Kai jūs pirksite  langų skysčius jūs turite atkreipti dėmesį  į tai kada  buvo pagamintas skystis ir koks  yra jo galiojimo laikas, bei tai koks  yra gamintojas. Renkantis automobilio langų skystį patariama į tai pasižiūrėti atidžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *