Segmentinės tvoros

segmentinės tvorosTikrai ne visi  žemės sklypų savininkai nori, kad jų kieme būtų sumontuotos tvoros, kurios nepraleidžia saulės spindulių.  Sodininkams tai nėra privalumas, o priešingai trūkumas, kadangi jų auginami augalai negauna  šviesos, susidaro pavėsis, užtemdyta zona, o tai atitinkamai   sumažins jūsų derlių.  Daugelis  sodininkų nori, kad jų teritorija būtų gerai matoma. Taip pat labai svarbu yra  estetinė tvoros išvaizda, kadangi tvora turi atrodyti patraukliai. Segmentinės tvoros atitinka daugelį iš šių reikalavimų, kurie yra keliami, tačiau  šios tvoros estetinės savybės yra šiek tiek prastesnės.  Nutarėte sumontuoti tvorą, tačiau nežinote, kokią tvorą jums reikia pasirinkti?  Jei jums patinka praktiškos, nelabai brangios, tačiau tuo pačiu  turi patrauklią išvaizdą, tokiu atveju mes jums rekomenduojame pasirinkti  segmentines tvoras, kurios atitinka visus svarbiausius reikalavimus.  Svarbiausias segmentinės tvoros privalumas, kad jūs jos apipavidalinimo stilių galite pasirinkti savarankiškai. Žinoma, nuo to priklausys jūsų tvoros kaina, su mūsų specialistų pagalba  jūs galėsite pasirinkti   tokią segmentinę tvorą, kuri harmoningai atrodys šalia jūsų namo  arba užmiesčio sklypo, tačiau tuo pačiu segmentinės tvoros kaina jums bus prieinama.  Segmentinės tvoros jums suteiks  galimybę konkrečiai nustatyti jūsų teritorijos ribas, be to ji labai nesiskirs nuo jūsų teritorijos landšafto. 

Segmentinės tvoros turi labai daug privalumų, pagrindinis iš jų  yra  ilgas naudojimo laikas, tai yra tvora jums galės tarnauti 20-30 metų, ji praleidžia šviesą ir taip pat yra ekonomiška.  Pakankamai mažai  segmentinės tvoros kaina  šias tvoras leidžia montuoti  tiek sodo sklype, tiek komercinėse patalpose, administraciniuose statiniuose ir mokymo įstaigose. Savaime aišku tokia tvora nėra  meno kūrinys, yra daugybė tvorų, kurios atrodo gražiau, tačiau jos nėra  tokios ekonomiškos, o šios segmentinės tvoros privalumai yra visiškai aiškūs.  Be to,  segmentinės  tvoros yra paprastai  ir labai greitai montuojamos.  Šios tvoros yra labai tvirtos ir jų standartiniai gabaritai yra  4-6  dėžutės. Papildomą  tvirtumą sukuria  reljefinis ir išlenktas segmentinės tvoros profilis.  Šios tvoros bendra masė yra nedidelė, ji  yra labai atspari vėjui ir kitiems krūviams. Ne ką mažiau svarbus privalumas, kurį gali gauti šios tvoros savininkas tai , kad šių tvorų spalvos  gali būti labai įvairios, priklausomai nuo jūsų poreikių, taip pat jūs galėsite pasirinkti tvoros dėžučių tarpų diametrą.

Kaip  yra montuojama segmentinė tvora?

  • Visų pirma paruošiama vieta skirta stulpeliams ;
  • Į vidų gali būti beriamas, pavyzdžiui smėlis;
  •  Tada ant stulpų yra tvirtinamas tinklelis.

Me esame pasiruošę  jums pateikti paprastų konstrukcijų tvoras, kurios jau bus visiškai paruoštos jų montavimui. Šios segmentinės tvoros yra pakankamai pigios ir tokiu būdu jūs galėsite sutaupyti  savo pinigus. Taip pat jūs galėsite sukurti savo  tvoros dizainą kartu su mūsų specialistais, net patys įdomiausi variantai gali būti įgyvendinti su mūsų pagalba.  Šiais laikais segmentinės tvoros tampa vis populiaresnės. Pagal savo konstrukciją jos nelabai skiriasi nuo savo pirmtakių, tačiau  savo šiuolaikiškos technologijos dėka  jų naudojimas yra kur kas efektyvesnis.  Segmentinės tvoros yra labai ilgaamžiškos ir  labai patikimos.  Paprastai atliekamas tvoros montavimas puikiai dera su patrauklia išvaizda.  Segmentinės tvoros puikiai įsipaišys tiek į miesto, tiek ir į miško landšaftą.  Taip pat jos puikiai tinka tiek prekybinėms, tiek ir biuro patalpoms.  Norite, kad jūsų namas būtų papuoštas kruopščia, klasikine tvora?   Tai nėra problema. Norite, kad jūsų tvora turėtų dekoratyvinius elementus? Mes esame pasiruošę padaryti viską.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *