Seimos atostogos ir baidariu marsrutai, keliones planavimas

 

Šeimos atostogos ir baidarių maršrutai: kelionės planavimas

 

Atostogos su šeima – jaukumo kupinos dienos, leidžiančios pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgauti mylimiausių žmonių draugija. Mėgstantiems vandens pramogas rekomenduojame leistis į žygį baidarėmis, juolab, kad baidarių maršrutai stebina savo pasiūla – šiandien galite aplankyti gražiausius Lietuvos regionus ir išbandyti įvairaus sudėtingumo upių kelius.

 

Baidarės – pramoga visai šeimai

Plaukimas baidarėmis – tai ne tik aktyvi pramoga, lavinanti raumenis ir suteikianti energijos, bet ir savotiška reabilitacijos programa, leidžianti pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti grynu oru bei poilsiu gamtoje. Tokie žygiai – puikus sprendimas žmonėms, daug laiko praleidžiantiems uždaroje aplinkoje, pvz., biure. Be to, būdami su šeima, mėgaujatės artima draugija ir stiprinate tarpusavio ryšį.

Šioje kelionėje didžiausią dėmesį turėtumėte skirti mažųjų poreikiams. Natūralu, kad nuo vaikų priklauso ir maršruto pasirinkimas. Jei plaukiate su mažais vaikais, siūlome vengti itin sudėtingų ir vingiuotų upių, taip pat – maršrutų, kuriuose gausu iššūkių, pvz., seklumų ar nulūžusių medžių. Tokia kelionė mažiesiems gali tapti itin varginanti, be to, plaukimo metu galite susidurti su mažomis nelaimėmis, pvz., baidarė gali apvirsti, kas vaikams sukels daug streso. Plaukdami su mažiausiais, rinkitės tiesesnius upių kelius ir gražaus kraštovaizdžio baidarių maršrutus – tokia kelionė padovanos gražių akimirkų ir leis mėgautis visais žygio malonumais. Jei plaukiate su vyresnio amžiaus vaikais, galite rinktis ir drąsesnius upių kelius, kurie pareikalaus ištvermės ir fizinio darbo. Tai puikus sprendimas visiems, norintiems išbandyti savo jėgas ir nebijantiems iššūkių. Tokia kelionė išmokys ieškoti bendrų sprendimų ir mėgautis aktyviomis pramogomis.

 

Aktyvus poilsis gamtoje

Jei vertinate laisvalaikį gamtoje, rekomenduojame neapsiriboti plaukimu baidarėmis ir pagalvoti apie turistavimo pramogas. Paprastai baidarių maršrutai vingiuoja per jaukias stovyklavietes ir kaimo turizmo sodybas, kuriose galite sustoti pailsėti, susikurti laužą ir mėgautis keptu maistu. Taip pat, priklausomai nuo jūsų pomėgių, galima planuoti nakvynę palapinėse arba išsinuomoti namuką, kuriame galėsite mėgautis maksimaliu komfortu. Stovyklavietė gali tapti jūsų tarpine stotete kelių dienų plaukimo išvykoje arba ilgesnio apsistojimo vieta, jei pasirinkote vienos dienos plaukimą. Laisvalaikis gamtoje neatsiejamas nuo pramogų ir geros nuotaikos. Prisiminkite lauko žaidimus ir leiskite laiką su mylimais žmonėmis. Tiesa, primename, kad vasaros metu daugelis stovyklaviečių ar nakvynės namukų yra užsakomi prieš kelis mėnesius, todėl, siekiant išvengti nemalonių staigmenų, siūlome pasirinktą vietą rezervuoti iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *