Sendinti baldai gali būti labai asmeniški

Norėdami turėti unikalius namus, turite pasižymėti išskirtiniu skoniu, individualiomis idėjomis. Jei šito jums stinga, samdyti žmogų, kuris viso to turi ir jums tai parduos. Tas žmogus – dizaineris, laisvai samdomas arba dirbantis kokiame nors baldų salone. Kas ten žino, tokiu atveju gal net pasisektų jums gauti iš dizainerio nemokamą konsultaciją? Ar patiktų? Ar norėtumėte to? Išskirtinis stilius namuose, tai stilingi kambariai. Ko reikia, kad kambarys būtų stilingas? Dar vienas klausimas, ar žinote, kas yra sendinti baldai? Apie juos dizaineris jums galėtų papasakoti tikrai daug, nes tokius kuria! Netgi pavyzdžių galėtų parodyti, ne iš paveikslėlių, o tikrų baldų. Žinoma, jei atvyksite į parduotuvę, kur dirba geras dizaineris.

Sendinti baldai – tai nėra iš tiesų seni ir susidėvėję baldai. Ne ne ne. Tai baldai iš naujos ir tvirtos medienos, kuri itin kokybiška ir tarnaus labai ilgai. Sedinti baldai – tai nauji baldai, kuriems tik sukuriama imitacija, jog jie seni. Tai labai kūrybingas procesas, kuris yra smagus. Iš tiesų juo užsiima ne tik dizaineriai, bet ir savadarbiai entuziastai, kurie apie baldų sendinimo procesą pasidomi internete. Gal jums jau išduoti paslaptį, kaip vadinasi vienas iš baldų sendinimo būdų??? Ar jums smalsu? Na, jei smalsumas jau taip užkuteno nosį, kad tuojau čiaudysite, tai sakome… sulaikykite kvėpavimą… tas būdas yra – dekupažas!sendinti baldai

Sendinti baldai – tai gali būti dekupažuoti baldai. Dekupažo proceso metu meninės sielos žmonės naudojasi viskuo, kas jų fantazijai išpildyti tinka. Dažniausiai tam pasitelkiami įvairios paskirties lakai, skirti medienai impregnuoti (dėl drėgmės sulaikymo), dažai, paveikslėliai, net gyvų arba džiovintų gėlių žiedlapiai… po laku galima „palaidoti“, t. y., įamžinti ir nuotraukas. Po to dėl vrišutinio lako sluoksnio sukuriamas trukinėjimo efektas, nes yra specialiai trukinėjantis lakas. Pasidomėkite dekupažu ir įsitikinsite. Taigi, ar jau supratote, kad sendinti baldai gali būti net labai asmeniški? Jie gali būti papuošti jūsų šeimos nuotrauka, gali turėti kokia spintelė ar staliukas vieną gėlės lapelį iš pirmojo jūsų pasimatymo… argi tai ne romantiška? Kiek vienas namų balas gali iš tiesų būti jūsų šeimos baldu. Taip namai būtų ne tik stilingi, nes juose sendinti baldai, bet jie būtų ir unikalūs, nes jokiuose kituose namuose nebus baldų, turinčių jūsų šeimos asmeninio gyvenimo detalių. Jūsų namai būtų vieninteliai ir nepakartojami visame pasaulyje. Ar norėtumėte tokių išskirtinių namų, kuriuose būtų taip jauku ir miela, nes kiekvienas baldas būtų kurtas su meile ir pasitelkiant jūsų šeimos gyvenimo momentus, užfiksuotus mažytėse smulkmenose? Nepamirškite, kad visas gyvenimas ir susideda iš nesuskaičiuojamos daugybės smulkmenų, kurios susijungia į visumą ir taip tampa jūsų gyvenimmu. Jei jūs mokate džiaugtis mažais dalykai bei smulkmenos atneša šypseną, tai reiškia, kad jūs mokate džiaugtis savo gyvenimu.

Reziumė – sendinti baldai gali būti labai asmeniški. Todėl jau dabar galite susirasti tą internetinę svetainę, kur dirba dizaineris, pakeisiantis jūsų namus taip, kad bus juose miela malonu gyventi. Kardinalūs pokyčiai namuose, sedinti baldai ir kitos detalės, suteiks namams tiek šilumos, kiek jūs net nesitikėjote. Niekada nenorėsite išsikraustyti iš tų namų, o žiloje senatvėje juos perduoti savo dukrai ar sūnui bus tikras palikimas visomis to žodžio prasmėmis. Palikimas – tai ne tik materialus turtas, bet ir visa meilė, kuri tvyro namuose ir kiekviename balde, kuriame sudėti prisiminimai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *