Šiltinimas ekovata pasirūpins jūsų namais

 

siltinimas-ekovataEkovata  tai yra šiuolaikiška  šiltinimo medžiaga, kuri  yra gaminama naudojant celiuliozę  ir įvairius priedus, pavyzdžiui, antiseptikus ir  antipireną.  Ekovata  yra  naudojama  ne tik šiltinimui, tačiau  ir norint  užtikrinti pastato  garso izoliaciją.  Ekovata  tai yra  tiesiog puiki  alternatyva  tokioms populiarioms medžiagoms kaip mineralinė ir bazaltinė  vata, stiklo vata ir kitos medžiagos. Ši medžiaga  yra  ekonomiška, ilgaamžiška, natūrali, bei  atspari liepsnai, ji nesukelia visiškai jokios  žalos žmogaus sveikatai.  Tai yra  ekologiška medžiaga, kuri nedaro jokios žalos  mus  supančiai aplinkai.  Namo šiltinimas naudojant  ekovatą pasižymi  naudojimo patogumu ir kokybe, kadangi  namuose   bus  vėsu vasarą, kai bus labai karšta ir užtikrins šilumą, kai bus  šaltą. Šiltinimas ekovata  užtikrina puikią  garso izoliaciją, bei sunaudoja  minimalų kiekį energijos. Prieš tai, kai yra statomas karkasinis namas reikėtų  geriau pagalvoti kokiomis šilumą izoliuojančiomis medžiagomis  geriau  apšildyti namą. Šiuo metu  šiltinimo medžiagų  asortimentas  yra labai platus, medžiagos  yra  labai  stipriai  patobulėjusios nuo tų, kurios buvo  naudojamos  anksčiau.  Viena  iš populiariausių medžiagų, kurios  yra naudojamos, kai  atliekamas šiltinimas tai ekovata. Svarbiausias šios medžiagos privalumas tai  ekologiška medžiagos švara.  Tai yra  visiškai nekenksminga medžiaga, kuri yra  sudaryta  tik iš  natūralių komponentų.

Šiltinimas  ekovata  gali būti atliekamas sausu  arba drėgnuoju  būdu.  Pirmasis metodas tai yra  medžiagos montavimas rankomis. Pradžioje  yra  atidaroma pakuotė ir  išpurenama  supresuota medžiaga.  Kai masė jau yra paruošta  ji  užpildo sienas ertmes, ji  sutrombuojama  ir pasiekiamas reikalingas medžiagos vientisumas.   Savarankiškai  atliekamas karkasinio namo šiltinimas gali  būti  atliekamas naudojant ir  drėgnąjį montavimo metodą, kai ekovatos  užpildymas  atliekamas naudojant  automatinius metodus.  Drėgnojo metodo naudojimas gali būti  atliekamas  dar prieš apsiuvimo darbus. Kadangi ekovata pasižymi puikiomis savybėmis, todėl jos  montavimui reikia turėti tam pritaikytą įrangą, kurią  turi tik  meistrai. Tačiau  iš tiesų šiltinimas ekovata yra įmanomas ne visada.  Kokius privalumus gali  suteikti  ekovata?  Tai yra  plastiška, grauš praleidžianti, atspari liepsnai, ilgaamžiška medžiaga, ji  yra  atspari  cheminiam poveikiui. Medinis namas, kuris bus  apšildytas naudojant  ekovatą gali pasigirti  puikia garso izoliacija, ekologiška švara  ir  atsparumu liepsnai. Ekovata  neleidžia  atsirasti vabzdžiams  ir graužikams.  Be to, šiltinimas ekovata  užtikrins drėgmės  reguliavimą  konstrukcijoje.  Tuo pat metu  izoliuojanti  medžiaga turi  būti  patikima ir ilgaamžiška, jos kainos  ir kokybės santykis turi  būti tinkamas. Montavimo procesas turi  vykti lengvai, paprastai ir greitai.

Visos  anksčiau paminėtos savybės  yra  būdingos  ekovatai, kuri  yra  gaminama naudojant celiuliozę.  Unikali  šiltinimo medžiaga-ekovata visame pasaulyje yra žinoma  daugiau nei 60 metų.  Šiltinimas ekovata  yra  naudojamas norint  patogiai gyventi ir sutaupyti pakankamai daug energijos gyvenamose namuose ir kitos   statiniuose.  Ekovata tai yra puri, lengva  medžiaga, kurios  pagrindą  sudaro  celiuliozė, kuri  yra  apdorojama  specialiais  užpildais, kurie  neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų.  Šios medžiagos  neleidžia  atsirasti puvimui, bei neleidžia  atsirasti pelėsiui, na ir žinoma  užtikrina  atsparumą liepsnai.  Kai  jūs įsigysite  ekovatą jūs  su jos pagalba  galėsite  apšildyti pastatus, sienas, perdangas, grindis, stogus ir kitas namo vietas per kurias išeina šiluma. Tačiau  vienas iš svarbiausių faktorių, kad reikia  žinoti  per kurias vietas yra prarandama šiluma.  Ši medžiaga  gali padėti  išsaugoti šilumą  jūsų  namuose,  medžiaga  suteiks  ekologišką  švarą, patogumą  ir daugiau sveikatos  jums visus metus. O kaip gi kitaip? Juk   būtent to ir yra tikimasi iš visų šiltinimo metu naudojamų medžiagų, kurios  rūpinasi namais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *