,,Smėliai” – naujas būstas kauniečiui

parduodami butai KauneKaune, Šilainiuose, šalia jaukaus lietuviškojo beržynėlio į dangų stiebiasi trys nauji „Smėlių“ daugiabučiai. Akį traukia savo dailumu, jaukumu, žavi tarsi ką tik po lietaus išdygę raudonviršiai. Kai kur jau girdisi naujakurių džiaugsmingi šūksniai, o likusiuose parduodami nauji butai Kaune.

Šalia įrengtoje žaidimų aikštelėje bus malonu pramogauti mažiesiems gyventojams, krepšinio ar treniruoklių aikštelė – kiekvienam, pavargusiam nuo sėdimo darbo ir pasiilgusiam fizinės veiklos. Erdvus kiemas pasivaikščiojimams, žaliuojanti aplinka… Ir visiškai nepanašu, jog esate antrame pagal dydį Lietuvos mieste. Nors Šilainiai – gyvenamasis daugiabučių rajonas, tačiau ,,Smėlių“ namai, kuriuose parduodami nauji butai, visai neatitinka tų senųjų tvankių miesto gatvių, kur namas šalia namo, „aplipusių“ automobiliais ir knibždantys nuo gyventojų gausos. Kur, rodos, gėlei, medžiui ar net grynam orui nebėra vietos…

Kultūringi kaimynai, erdvi parkavimo aikštelė, mažos šildymo sąskaitos, geri butų išplanavimai ir daugelis kitų privalumų, kuriuos įvertino jau daugiau kaip 50 šeimų. „Smėliai“ taps pirmu saugiu ir privačiu kvartalu Kaune, turinčiu tik jam priklausantį kiemą, nes labai svarbu, kad vaikai jame jaustųsi drąsiai, o tėvai – ramiai. Visuose naujuose butuose įrengtos video telefonspynės. Laiptinių durys visada rakinamos. Taip pat rakinami ir požeminės automobilių aikštelės vartai bei įėjimo durys. Į kiemą galima įvažiuoti tik nuotoliniu būdu atrakinus automatinį vartų užtvarą. 

Beje, parduodami butai Kaune, atitinkantys A klasės šilumos naudingumo koeficiantą, itin patrauklūs tuo, jog juose įrengtos „Protingo namo“ sistemos elementai gyventojams leidžia už šildymą mokėti net 60 proc. mažiau.

Naujos statybos butai atitinka A klasės garso izoliacijos lygį. Bendras perdangų storis sudaro net 340 mm! Papildomai izoliuotos liftų šachtos ir ventiliacijos kanalai, tad neerzins nei pašaliniai garsai, nei kvapai.

Nuo „Smėlių“ kvartalo automobiliu miesto centras pasiekiamas vos per 7 min. Gyventojai lengvai ir greitai gali susisiekti su bet kuria miesto vieta, viešasis transportas iš Šilainių kursuoja į kone visas Kauno vietas.

Šiuose naujuose parduodamuose butuose Kaune įrengti greitaeigiai, ypač tylūs “Schindler” liftai. Jie papildomai izoliuoti akustinėmis medžiagomis, todėl gyventojai negirdi jokio lifto skleidžiamo garso. Dažnai liftas – tai ne tik patogumas, bet ir būtinybė. Nauji „Smėlių“ namai yra draugiški neįgaliems žmonėms bei jaunoms šeimoms su mažais vaikais. Kas geriau: gyventi mažaaukštės statybos namo ketvirtame aukšte ir vežimėlį kaskart nešti rankomis ar „Smėlių“ į savo naują butą užkilti liftu? Perkant būstą žmonės dažnai neatkreipia dėmesio į labai svarbius dalykus.

 

Pro erdvius, naujus kokybiškus „Smėlių“ butų langus atsiveria žaluma pasižyminčio miesto apylinkės, o tolumoje – ir nuostabaus viso Kauno vaizdai. Rodos, visai ten, kažkur už horizonto – ir bangomis išsiliejanti jūra, ir svajingai valsą šokančios pušys, ir atgaivą pailsusioms kojoms teikiantis smėlis… Te jūsų nauji namai „Smėliuose“ tampa atgaiva sielai!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *