Sodyba jaukioms vestuvėms

Apie tą ypatingą dieną girdime visą vasaros sezoną ir toli gražu ne visiems tai patinka. Antrų pusių neturintys žmonės tarsi jaučia visuomenės spaudimą. Štai įsijungia socialinį tinklą, o ten vien klasiokės, grupiokės, kolegės dalinasi vestuvinėmis nuotraukomis arba atostogų nuotraukomis, kuriose užfiksuotos mylimųjų šypsenos. Kitų laimė neretam kelia liūdesį, nors, rodos, asmeniškai kitų žmonių santykiai jų ir neliečia. Tiesiog žmonės savęs klausia: „o kada aš turėsiu draugą / draugę?“, „o kada aš ištekėsiu / vesiu?“, „o kada man bus proga rinktis sodybą vestuvėms?“. Juk sodyba vestuvėms labai aktualus klausimas, nes tai ideali vieta atšvęsti bet kurią didelę šventę.

Ar sodyba vestuvėms geriau už restoraną? Be abejonės sodyba vestuvėms turi daugiau pranašumų. Taigi, kokius teigiamus dalykus turi sodyba vestuvėms ir kokius trūkumus turi restoranas?

Sodyba vestuvėms idealiai tinka, nes:

  • Labai graži aplinka tiek sodybos viduje, tiek ir aplink ją;vestuves
  • Gali pasiūyti papildomų pramogų tiek vasarą, tiek ir žiemą;
  • Yra daug vietų, tinkamų profesionalioms nuotraukoms daryti;
  • Galima švęsti nors ir dvi paras;
  • Unikali atmosfera kuria gerą nuotaiką visiems švetės dalyviams.

Priežastys nesirinkti restorano:

  • Po 23 val nebegalima kelti triukšmo, nes restoranai yra mieste, kur reikia laikytis drausmės;
  • Restoranuose apsilankoma ne vieną kartą per metus, todėl jų aplinka neatrodo ypatinga;
  • Restoranai dažniausiai neturi pakankamai didelio kiemo sutalpinti šventės dalyvių automobilių;
  • Restoranuose darytos nuotraukos neturės tokios charizmos, kokią turi gamta.

Jums asmeniškai paliekama apsvarstyti visus už ir prieš. Jūsų nuomonė galbūt ir skirsis, bet tai visiškai natūralu, nes kiekvienas turi skirtingos asmeninės patirties organizuojant šventes ar jose dalyvaujant. Ar sodyba vestuvėm jums yra labiau priimtina vieta nei restoranas? Į šį klausimą atsakysite patys sau, kai ateis laikas planuoti išvajotąsias vestuves. O čia tik lengva diskusija pamąstymui. O dabar šnekamės toliau.

Kas jums yra jaukios vestuvės? Jaukumas suprantamas labai individualiai. Kai kurios jaunavedžių poros jaukiai jaučiasi tik toliau nuo viso šurmulio ir šventę švęsti pageidauja ne mieste. Tokioms poroms puikiai tinka sodyba vestuvėms. Kitoms poroms gi priešingai, norsi aplinkinių dėmesio, todėl renkasi švęsti mieste. Netgi prisižiūrėję romantiškų senų filmų užrašo ant automobilio „ką tik susituokę“ ir maža to, dar prikabiną automobilio gale tuntą skardinių nuo gėrimų, kad juos visi pastebėtų. Tai poros, kurios nori visam pasauliui pranešti, kad sumainė vestuvinius žiedus. Galima daryti išvadą, kad vienos poros savo asmeninio gyvenimo detales tyliai pasilieka sau ir džiaugiasi šeimos bei draugų rate, o kitos poros nori viešo dėmesio ir kuo daugiau sveikinimų, atrakcijų. Taigi, kam jaukumas, o kam nuotykiai arčiau prie širdies per tą ypatingą dieną, kai susijungia dviejų balandėlių gyvenimai. Kad jau prakalbom apie balandžius, tai kai kada dar galima pamatyti kaip pora balandžių per vestuves išleidžiami paskraidyti. Tik su šia atrakcija reikia atsargiai, nes jau ne vienos nuotakos suknelę toks baltas balandis papuošė. Ar nuotaka piktinsis dėl tokio įvykio, ar nusijuoks ir laikys tai sėkmės ženklu, čia vėlgi individualus dalykas, priklausantis nuo nuotakos būdo. Aišku tik tiek, kad kai tuokiamasi iš meilės, o ne dėl kitų priežasčių, tai jokie maži nesklandumai nesukliudys dviems žmonėms būti laimingais ir laikyti vestuvių dieną idealia. Tikimės, kad gavote pakankamai peno apmąstymams vestuvių tema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *