Stalo papuošimas tai svarbi šventės dalis

Stalo papuošimas

 

Profesionalus tokių iškilmių kaip  gimtadieniai, jubiliejai arba  vestuvės organizavimas reikalauja daug vaizduotės ir atsakomybės. Šiuo atveju yra svarbiausia tai, kad  būtų patogu jūsų svečiams.  Juk nuo to  priklauso linksma ir  lengva  jūsų šventės atmosfera.  Štai kodėl, kad jūsų šventės svečiams būtų gerai reikia įdėti maksimaliai daug pastangų. Tuo pačiu svarbu tinkamas stalo papuošimas, tai yra vieta kur  svečiai praleis bent jau puse  iškilmių laiko.  Tačiau kokių taisyklių reikia laikytis, kai  yra  atliekamas stalo papuošimas?  Labai svarbu suprasti, kad ant  stalo kur yra padėtas maistas viskas  turi atrodyti harmoningai. Tai yra viskas turi sutapti pagal spalvą ir atspalvį.  stalo puosimasTarpusavyje turi derėti staltiesės ir servetėlės,  stalo įrankiai ir sidabriniai papuošimai, gėlių vazos, bokalai ir kiti smulkūs indai.  Jei stalo papuošimas yra atliekamas naudojant švelnius, pastelinius atspalvius, tokiu atveju viskas kas yra ant stalo  taip pat turi turėti atitinkamą atspalvį.  Ryškioms staltiesėms ir blizgiems  metaliniams  indams labiau tinka kontrastingi papildymai, tai gali būti sniego baltumo   lėkštės arba geltonos gėlės.  Tačiau, kai stalui yra pasirenkama  spalvinė gama  nereikia labai stipriai  tuo mėgautis.  Viskas turi būti išlaikyta, juk šventės turi būti  stilingos.

Stalo papuošimas turi būti atliekamas ne tik teisingai, tačiau taip pat ir originaliai.  O originalumas žinoma turi atitikti bendrą  šventės idėją.  Taigi jei visos iškilmės yra organizuojamos gamtoje, tokiu atveju ir papuošiant stalą turi būti naudojami natūralūs  motyvai. Gali būti naudojamos laukų gėlės, mielos juostos ir puokštės, paprasti indai su išlinkimais ir daug kitų detalių.  Tačiau  viskam reikia jausti ribas, tai turi atrodyti originaliai, tačiau jokiu būdu  nereikia, kad tai būtų per daug nauja.  Taip pat, kai yra atliekamas stalo papuošimas yra būtina tinkamai organizuoti  valgymui skirtą vietą. Be grožio daugiau dėmesio reikia  skirti  taip pat ir tam ar  bus patogu sėdėti jūsų iškilmių svečiams.  Juk stalo įrankiai  neturi  trukdyti aplinkiniams.  Gėlės, kurios bus merkiamos vazose turi būti kaip galima toliau nuo lėkščių kur  yra maistas ir gėlių kvapas be jokių abejonių neturi būti  labai stiprus, kad neslopintu jūsų apetito.  Be to,   gėlių ant stalo turi būti saikingas kiekis, kad  svečiai galėtų matyti vienas kitą. Ir svarbiausia, kad ant iškilmių stalo  turi būti pakankamai  vietos  maistui. Kad svečiai galėtų ne tik  ramiai valgyti, tačiau taip pat galėtų grožėtis  gražiu serviravimu.

Jai pagrindinės stalo papuošimos bus  atliktos, tokiu atveju drąsiai galima manyti, kad    svarbiausia jūsų šventės organizavimo dalis jau pavyko.  Ir svečiai  būtinai jausis patogiai.  Stalo papuošimas turėtų būti patikėtas profesionalams, kadangi tik jie visus darbus gali atlikti  originaliai ir pagal visus etiketo reikalavimus.  Šviežių  gėlių puokštės visada ant stalo atrodo labai gražiai. Tačiau reikalas tas, kad  gėlių aromatas susimaišys su valgio kvapu, tokiu atveju kvapas bus nelabai gundantis. To reikia vengti.  Tačiau ir šios problemos galima išvengti, jei viskas bus atlikta originaliai. Pavyzdžiui, gėlių galvutės  gali būti uždengiamos apverstais bokalais. Tam, kad stalo papuošimas atrodytų dar gražiau ant bokalų galima pastatyti  žvakes.  Tokiu atveju  šis originalus papuošimas atrodys labai romantiškai.  Taip pat puikus stalo papuošimas gali būti ir servetėlės, kadangi su jomis galima atlikti įvairias manipuliacijas, kurios jūsų šventės stalui suteiks stiliaus ir individualumo, sukurs jums reikiamą nuotaiką dar prieš tai, kol visi sės prie stalo.  Sutikite, kad  servetėlė įdėta į žiedą, susukta kaip vokas skirtas stalo įrankiams arba jei jos bus sudėtos kaip lelijos  sukurs nepakartojamą įvaizdį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *