Swarovski kristalai ir jų panaudojimas

Tik išlavinta akis gali atskirti swarovski nuo stiklo gabalėlio ar kitos medžiagos pakaitalo. Tikri swarovski kristalai yra brangūs, o jų pakaitalai pigūs, bet jų kokybė ir vertė tikrai skiriasi. Todėl jei norite iš tiesų būti pasipuošusios, padirbtų swarovskiswaro kristalų nepirkite.

Swarovski kristalai yra blizgūs ir skirtingu šviesos laidumu, skirtingai keičia spalvas reguodami į šviesą. Beje, swarovski kristalai esti įvairių spalvų ir dydžių, tad jų panaudojimo galimybės kuriant puošalus, aksesuarus priklauso tik nuo vaizduotės. Kur swarovski kristalai gali būti panaudoti? Kieno puošybai?

  • Žiedai. Swarovski kristalai gali būti įmontuoti pačiame žiede iš išorės arba gali būti primontuoti kaip iškilus reljefas – akutė. Tik va iškilios akutės ant žiedų trukdo užsimauti pirštines, nepamirškite to.
  • Auskarai. Ausis prasidūrusios moterys nuolatos ieško, kas jose galėtų spindėti. Auskarai su swarovski kristalais yra puikus variantas, suteiksiantis moteriai arba žaismingumo, arba elegancijos, priklausomai nuo to, kaip ir kokios spalvos kristalai bus auskarų poroje.
  • Pirštinė. Įžymūs žmonės, padarę didelę karjerą pramogų srityje ar kitur, yra pametę galvas dėl swarovski kristalų, todėl neretai toks aksesuras kaip pirštinė, pavysdžiui, skirta koncertui scenoje, neretai padabinama minėtais kristalais. Yra buvę net taip, kad daininkai swarovski kristalais padengia savo prikrofoną ar net vieną dantį „papuošia“. Iš tesų, kai persistengiama, elegancija dingsta.
  • Apyrankės. Tai yra vienas tų papuošalų, kuris gali labai pagyvinti aprangą. Be to, vienoje apyrankėje nesunkiai gali būti panaudoti daugiau nei vienos spalvos swarovski kristalai. Pavyzdžiui, raudonų ir juodų derinys puikiai papuoš riešą.
  • Laikrodis. Laimingi žmonės laiko neskaičiuoja, o dar laimingesni net nežino, kokia šiandien savaitės ar mėnesio diena. Tačiau laikrodį tikrai nešioja, tik ne laiko skaičiavimui, o kaip aksesuarą. Gražūs laikrodis – tai ne tik laiką rodantis prietaisas, bet ir apyrankė kartu.
  • Automobilis. Taip neapsirikote, sykį buvo net ir visas automobilis padengtas swarovski kristalais ir visas tviskėjo iš išorės. Tai taip pat tikrai ne kasdienis variantas…

Kaip matote, swarovski kristalai pritaikomi ir paprastų žmonių gyvenime ir tų, kurie uždirba tiek pinigų, kad net nebesugalvoja, kaip išradingiau juos išleisti. Jei norite, kad swarovski kristalai puoštų jus kas dieną, tai rinkitės paprastus, bet elegantiškus auskarus, žiedus, apyrankes ar laikrodį. Žinoma, visų keturių rūšių aksesuarų nenešiokite vienu metu, nes per daug blizgėti juk nereikia. Rinkitės derinius: auskarai + apyrankė; žiedas ir laikrodis, auskarai + žiedas. Variantus galite kurti ir patys. Su išvaizdos kūrimu galima eksperimentuoti, bet tik tuo atveju, jei turite gerą skonį, kitu atveju netyčia gali išeiti beskonybė… tokiu atveju verčiau pasikliauti stilistais, draugų patarimais, žurnalų nuotraukomis, bet svarbiausia, drabužius derinkite prie savo figūros!

ATSARGIAI. Swarovski kristalai gali apžavėti ir tapti jūsų manija. Turėkite saiko. Viena swarovski sagė, vienas laikrodis ir jūs jau pasipuošusi. Nereikia kristalų perkrovos, nes būsite daugiau nei šarka mėgstanti blizgučius, būsite blogesnis variantas – ne stilingas žmogus.

Įsitikinote, kad swarovski kristalai gali žmogų ir papuošti ir paversti pajuokos objektu, sužinojote, kur swarovski kristalai naudojami ir kad jie įvairiaspalviai. O dabar pats metas savęs paklausti, ar jūsų papuošalų dėžutėje jau yra pakankamai blizgučių? Jei manote, kad ne, tada aplankykite vieną kitą internetinę parduotuvę, kur galima šių gražių, brangių, kokybiškų niekučių įsigyti. Sėkmės apsiperkant!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *