Talpios batų dėžės

Labai nemalonu, kai batai netvarkingai mėtosi po visus namus, nes juos išmėto vaikai, išnešioja išdykę augintiniai ir pan. Auginant jauną šunį nuo jo reikia viską slėpti, nes atėjus periodui, kai dygsta dantys, jis viską norės griaužti, įskaitant ir batus… Iš batu dezepatirties sakome, kad jau ne vieno kliento batai nukentėjo nuo keturkojų, kol jie neturėjo talpios batų dėžės, kurioje batai būtų saugūs. Yra atvejų, kai šunys sugriaužia brangius tikros odos batus ir šeimai tai yra reikšmingi nuostoliai. Todėl svarbu, ne tik tai, kad namuose būtų batų dėžė, bet ir kad vaikai būtų tvarkingi, susidėtų batus į batų dėžę. Deja, bet drausmę ir tvarką namuose įvesti yra tėvų pareiga, nes tai auklėjimo dalis, o auklėti reikia tiek vaikus, tiek ir augintinius, nes disciplina apsaugo nuo finansinių nuostolių ir nuo pykčių šeimoje. Juk kai šuo sugriaužia mylimus batus, tikrai pykstame ant šuns… o jei šuo būtų dresuotas, tai batai liktų sveiki… Daug kas priklauso nuo suaugusiųjų ir ne dėl visko reikia kaltinti vaikus ar augintinius. Jei suaugusieji neišmoko kaip reikia elgtis namuose, tai patys yra atsakingi už netvarką namuose.

Laimei, šunys batų dėžės atsidaryti dar nemoka ir netvarkos nekelia. Batų dėžės turi būti erdvios, kad būtų įmanoma jose talpinti visų šeimos narių avalynę, tiek naudojamus darbas, tiek ir kitų sezonų avalynę. Jei dabar yra žiema, tai nešiojame žieminius batus, bet vasarinius, rudeninius batus taip pat reikia kažkur laikyti, kad batai nesimėtytų. Šitą klausimą turi išspręsti batų dėžės dizainas. Batų dėžės turi tarsi daryti stebuklus, būti labai talpios, bet neužimti daug vietos namuose, būti gražios, puošti namus, tačiau brangiai nekainuoti ir t. t. Baldų kūrėjams tai yra nemenkas iššūkis, ne tik pataikyti į dabartines baldų mados tendencijas, bet ir gebėti patenkinti klientų poreikius. Klientai kartais pasitaiko be galo išrankūs ir baldus, daromus pagalužsakymą neretai tenka koreguoti, kol jie dar kūrybos stadijoje.

Klientų poreikius kur kas lengviau patenkinti tada, kai batų dėžės gaminamos pagal užsakymą, nes tada klientai yra įtraukiami į gamybos procesą. Jie einamuoju momentu gali pasakyti, kokios spalvos batų dėžės pageidauja, kokių matmenų ji turėtų būti ir kitus požymius. Kai klientui tenka rinktis iš jau pagamintų batų dėžių, jo sprendimas jau savaime tampa ribotas, nes jis negali gauti to ko nori, o turi rinktis iš to, kas jau yra pasiūloje. Individualūs projektai daug pranašesni už masinės gamybos gaminius, kalbant iš pirkėjo pozicijos.

Kai perkamos batų dėžės, klientų norai yra svarbiausi, jų žodis yra paskutinis. Juk jei klientui nepatiks batų dėžės išvaizda ar medžiagos, ar batų dėžės dydis, tarpai tarp lentynėlių ar pan., tai jis tos batų dėžės nepirks ir ieškos tokios, kuri labiau atitiks jo poreikius. Verslininkui svarbu išlaikyti kiekvieną klientą, nes geras, patenkintas klientas skleidžia teigiamą rekomendaciją, nors ir nelabai plačiai, bet vis tiek tai naudinga. O nepatenkintas klientas blogą žodį skleidžia žymiai plačiau nei teigiamą, todėl ypatingai svarbu stengtis, kad kiekvienas užsakymas būtų sėkmingas. Realiai nuo to, kaip pasiskirsto laimingų ir piktų klientų kiekis, priklauso verslo sėkmė. Žinoma, daro įtaką ir konkurentų veiksmai, bet jei savo darbą įmonė atlieka kokybiškai, tai konkurentai jų „nesuvalgys“ ir verslas bus saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *