Termoviziniai tyrimai padės išsaugoti jūsų namų jaukumą

sienu oro tarpo siltinimasNepriklausoma nuo to iš kokios medžiagos pagaminti jūsų namai, bet kokiu atveju jam yra reikalingas geras apšiltinimas.  Tai leidžia ne tik ženkliai sutaupyti, tačiau ir leidžia palaikyti  optimalų mikroklimatą žiemą.

Nepriklausomai nuo to kokią izoliacijos medžiagą pasirinks žmogus, tačiau pagrindinė problema yra kaip užtikrinti sandarumą. Nesvarbu kokio efektyvumo būtų izoliacinė medžiaga, tačiau jei jis neužtikrina sandarumo, tai į jūsų namus visada pateks šalto oro ir iš jūsų namų išeis šiluma.  Dar viena problema, kad ne visada pavyksta sandariai užpildyti sienų oro tarpus. Sienų oro tarpų šiltinimas gali būti kokybiškai atliekamas naudojant termoputas. Jas mes ir naudojame. Jei bus atliktas sienų oro tarpų šiltinimas, tai jūs galėsite gyventi šiltesniuose namuose, kadangi jie praras mažiau šilumos. Visada bus kontroliuojama šiluma, vasara bus vėsiau, o žiema šilčiau. Gausite mažesnes šildymo sąskaitas, kadangi neprarasite tiek daug šilumos.  Padidės jūsų pastato vertė, todėl jį galėsite parduoti už didesnę kainą.  Sienų oro tarpų šiltinimas neleis susidaryta  pelėsiams, kadangi bus išvengta kondensacijos. Jūs padėsite išsaugoti aplinką, kadangi į aplinką bus išmetama mažiau kenksmingų dujų.

Jei nesate tikri, kad jūsų namas yra geras apšiltintas čia jums gali padėti termoliziniai tyrimai. Kas tai yra? Žmogaus akis gali atskirti tik mažą dalį šviesos  bangų. O infraraudonųjų spindulių šilumos vaizdo filmavimas suteikia galimybę savo namą pamatyti visai kitomis spalvomis.  Vaizduojamoje namo zonoje  kur yra aukštesnė temperatūra  viskas nusidažo  šiltomis spalvomis, nuo geltono iki ryškiai  raudono atspalvio, o šalti atspalviai nuo  mėlyno iki tamsiai mėlyno ir juodo atspalvio. Taigi termoliziniai tyrimai leidžia pamatyti visus  taškus kur yra prarandama šiluma, tačiau tai dar ne viskas.  Naudojant termovizinius tyrimus taip pat galima pamatyti stogo, sienų, langų šiltinimo padarytas klaidas.

Šie tyrimai yra naudingi, kadangi jie suteiks galimybę sužinoti kur yra  blogai atliktas sienų oro tarpų šiltinimas, kur yra blogai atliktas fasado šiltinimas, taip galėsite įvertinti atliktų darbų kokybę. Taigi jūs žinodami klaidas ir problemas galėsite pradėti jas šalinti, kad savo namuose išsaugotumėte šilumą ir jaukumą, bei išvengsite nereikalingų išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *